Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 2+1, Karlovy Vary, Fibichova

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Objevte váš nový domov: Byt 2+1 v Karlových Varech, Fibichova

Vítejte v Karlových Varech, v oblíbené a vyhledávané části města zvané Stará Role, kde se na Fibichově ulici nachází tento lákavý byt 2+1. Umístěný v udržovaném panelovém domě s novým a moderním výtahem, tento byt se pyšní svou pozicí na posledním, 6. patře, a nabízí nejen klid a soukromí, ale i krásný výhled z velké lodžie orientované na západ.

Byt je v udržovaném, avšak původním stavu, což představuje skvělou příležitost pro ty, kteří si chtějí prostor přizpůsobit podle vlastních představ. S výjimkou novějších plastových oken, si byt zachoval svůj autentický charakter, včetně původních parketových podlah a umakartového jádra s koupelnou a samostatným záchodem.

Dispozice bytu nabízí dvě obytné místnosti, z nichž z jedné je vstup na prostornou lodžii, která slibuje příjemné chvíle odpočinku s výhledem na západní horizont. K bytu náleží také sklepní kóje, která poskytuje další úložný prostor.

Tento byt je ideální volbou jak pro ty, kteří hledají příjemné bydlení v klidné a přesto dobře dostupné lokalitě, tak pro investory, kteří vidí potenciál v jeho modernizaci a následném pronájmu či prodeji. Karlovy Vary jsou městem s bohatou historií, lázeňskou kulturou a množstvím kulturních i přírodních krás, což z této nabídky činí nejen investici do nemovitosti, ale i do kvality života.

Nenechte si ujít příležitost stát se majitelem tohoto bytu s obrovským potenciálem v jedné z nejžádanějších lokalit Karlových Varů. Ať už hledáte nový domov pro sebe a svou rodinu, nebo příležitost pro investici, tento byt 2+1 na Fibichově ulici vám nabízí obojí. Kontaktujte mne a domluvte si prohlídku, aby jste mohli ocenit všechny možnosti, které tento byt nabízí.

Vaše budoucnost v Karlových Varech začíná zde. Těšíme se na vaši návštěvu!

 

------------------------------------

celková plocha - 68,88 m2

podlahová plocha - 61,37 m2 (bez sklepa a lodžie)

sklep - 2,56 m2

------------------------------------

elektřina - 480,-Kč

plyn - 210,-Kč

fond oprav - 1.102,-Kč

ostatní platby - 2.898,-Kč

celkem - 4.690,-Kč

------------------------------------

 

Cena:

2.350.000,-Kč

prodáno za 

2.200.000,- Kč

 

Videoprohlídka

Video upoutávka

@musilboris #karlovyvary #musil #borismusil #realestate #reality ♬ Inspirational - neozilla

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF