Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 2+1, Chodov, Vítězná

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Byt 2+1, Chodov, Vítězná

S radostí vám představuji tento útulný a zrekonstruovaný byt o dispozici 2+1, nacházející se v oblíbené a vyhledávané lokalitě Chodov, v ulici Vítězná. Tento byt je ideální pro ty, kteří hledají pohodlné a klidné bydlení, ale také pro ty, kteří hledají investiční příležitost.

Poloha a okolí

Byt se nachází v udržovaném panelovém domě v klidné části Chodova. Tato lokalita je oblíbená pro svou výbornou dostupnost do centra města, ale také pro svoji blízkost k okraji města, které nabízí mnoho příležitostí k relaxaci a volnočasovým aktivitám.

Interiér a vybavení

Byt prošel v roce 2020 výraznou rekonstrukcí. V kuchyni najdete novější kuchyňskou linku. Koupelna je vyzděná a vybavená sprchovým koutem. V obytných místnostech jsou nové plovoucí podlahy, které dotvářejí jeho moderní a útulný vzhled.

Byt se skládá ze dvou obytných místností. V jedné z nich je vytvořena šatna, která poskytuje dostatek úložného prostoru. Orientace bytu je velmi příznivá - obytné místnosti jsou orientovány na jih, kuchyň na sever.

Další výhody

Do domu se nyní buduje nové schodiště a byt je umístěn ve 3. patře, které je snadno dostupné díky novému a modernímu výtahu. K bytu také patří sklepní kóje, která poskytuje další úložný prostor.

Závěr

Tento byt je ideální volbou pro ty, kteří hledají pohodlné bydlení v oblíbené lokalitě, ale také pro ty, kteří hledají investiční příležitost. Neváhejte a přijďte se na tento byt podívat. Těšíme se na Vás!

 

------------------------------------

celková plocha - 56,20 m2

plocha bytu - 54,8 m2

sklep - 1,4 m2

------------------------------------

elektřina - 0,-Kč odpojena

plyn - 0,-Kč odpojen

ostatní platby - 1.734,-Kč

fond oprav - 1.405,-Kč

celkem - 3.139,-Kč

------------------------------------

 

Cena:

1.499.000,- Kč

prodáno za

1.299.000,- Kč

 

Videoprohlídka

Video upoutávka

@musilboris #musilboris #maklermusil #realitnimakler #musil #musilreality #realestate #prodejbytu ♬ Good Energy - Jeppe Reil

Průkaz energetické náročnosti budovy

Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB)

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF