Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 1+kk, Karlovy Vary, Východní

 

 

 

 

Popis nemovitosti

 

Byt 1+kk, Karlovy Vary, Východní

Vítáme Vás u představení velmi zajímavého bytu o dispozici 1+kk, který se nachází v oblíbené čtvrti Karlovy Vary-Drahovice, konkrétně v ulici Východní. Tento byt je umístěn v 5.patře udržovaného panelového domu, který je obklopen zelení a nabízí klidné bydlení s výhodami městského života.

Rekonstrukce

Byt prošel částečnou rekonstrukcí, kdy umakartové jádro bylo z vnitřní strany obloženo obkladem a z vnější strany sádrokartonem. V koupelně najdete nový sprchový kout a umyvadlo, v kuchyni pak nový korpus kuchyňské linky z IKEA. V celém bytě byla položena nová podlaha, která dodává bytu moderní a svěží vzhled.

Stav a využití

Byt je čistý a udržovaný, s minimální investicí na dodělání. Je ideální pro startovací bydlení, jako kancelář nebo jako investice k pronájmům. Díky své poloze a dispozici je tento byt skvělou volbou pro mladé profesionály, páry nebo investory hledající příležitost k pronájmu.

Poloha a dostupnost

Byt se nachází v oblíbené čtvrti Karlovy Vary-Drahovice, která je známá svou skvělou dostupností do centra města, ale zároveň nabízí klidné a tiché prostředí. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost - obchody, školy, lékaři, restaurace a zastávka autobusu. Díky své poloze je tento byt ideální volbou pro ty, kteří hledají pohodlné bydlení s výhodami městského života.

Závěr

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost a přijďte se na byt podívat osobně. Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

------------------------------------

podlahová plocha - 19,51 m2

sklep - 1m2

------------------------------------

elektřina - 500,-Kč

fond oprav - 371,-Kč

ostatní platby - 1.549,-Kč

celkem - 2.420,-Kč

------------------------------------

 

Cena:

1.250.000,- Kč

snížení ceny na

1.200.000,- Kč

 

Videoprohlídka

Video upoutávka

@musilboris #maklermusil #realitnimakler #musil #reality #musilreality #realestate #musilboris #prodejbytu ♬ Beautiful Life - Vin Music

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF