Byt 1+1, Karlovy Vary, Sokolovská

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt 1+1 v osobním vlastnictví, který se nachází v Sokolovské ulici v Karlových Varech - Rybářích.

Byt je v pátém patře bez výtahu, ale s úžasným výhledem z okna na Karlovy Vary a s panorama lázeňských lesů v dáli. Díky orientaci na jih je byt velmi světlý a příjemně teplý.


Byt je vybaven sprchovým koutem a WC, má obytnou plochu 26 m2 a náleží k němu i jedno externí samostatné WC v mezipatře, které po rekonstrukci může sloužit jako komora nebo je sem možné umístit kotel a bojler.

Majitel započal s rekonstrukcí, kterou je potřeba dokončit a byt si upravit podle vlastních představ. Na podlaze obývacího pokoje jsou nově položeny OSB desky a ve vstupní místnosti jsou připraveny vývody pro instalaci kuchyňské linky. 

Výhodou tohoto bytu je dobrá dostupnost do centra, v blízkosti je zastávka autobusu, základní a mateřská škola, a kousek dál pošta a obchody.

Pokud hledáte startovací nebo skromné bydlení, je byt určen přesně pro vás. Nízké náklady na bydlení, ve výši 1000 Kč + elektřina, jsou v Karlových Varech bezkonkurenční. A krásný výhled na město a lesy bude tou pomyslou třešničkou na dortu. 

 

 

cena:

850.000,-Kč

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na většinu svých zakázek využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, tisknu katalogy, standardem je půdorys nemovitosti, ale také pracuji a inzeruji na sociálních sítích... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář