Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 1+1, Jáchymov, K Lanovce

 

 

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

 Pro lidi, kteří mají rádi hory, a to jak v zimě, tak v létě, je tento byt přesně to, co by mohli hledat. 

Byt o dispozici 1+1 (2+kk) se nachází ve 4.patře staršího bytového domu na ulici K Lanovce, která je spojnici lázeňské části města Jáchymov a lanovky na Klínovec. Jedná se o velmi vyhledávanou lokalitu (dobrá dostupnost, blízkost zastávky autobusu, kulturní dům, a přímo před domem restaurace a prodejna potravin).

Do bytu se dostanete novým výtahem. Jedná se o prostřední byt na chodbě, takže je chráněný a teplý. Navíc jsou jeho okna směrována na jih, takže je byt světlý a má i hezký výhled na lázně.

Byt prošel cca před 15 lety rekonstrukcí a nový majitel tak nebude muset dělat velké rekonstrukce. 

Obývací pokoj s kuchyňským koutem, druhý pokoj, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, prostorná předsíň a šatna, to vše nabízí dostatečný prostor pro příjemné bydlení nebo víkendové pobyty.

Byt je v osobním vlastnictví a prodává se včetně veškerého vybavení.

Hezký byt na zajímavém místě, skvělá investice za rozumné peníze.

 

------------------------------------

celková plocha - 45,8 m2

podlahová plocha - 43,8 m2

sklep - 2 m2

------------------------------------

fond oprav - 1.009,- Kč

fond služeb - 1.991,- Kč

elektřina - 720,- Kč

celkem - 3.720,- Kč

------------------------------------

 

Cena:

2.199.000,-Kč

sníženo na 

1.999.000,- Kč

 

Videoprohlídka

Video upoutávka

@musilboris #makler #mmreality #realestate #musilboris #reality #realestateagent #musil #musilreality #prodejbytu #karlovyvary #realitak #maklermusil #jachymov ♬ Merry-Go-Round - from 'Howl's Moving Castle' - Joe Hisaishi

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF