Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Zahrada, Karlovy Vary, Chodovská

 

 

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Chcete odpočívat nebo zahrádkařit a nemáte kde? Co byste řekli na zahradu na okraji Karlových Varů?

Máme nově v nabídce zahradu, která se nachází zahrádkářské kolonii v Karlových Varech – Dvorech, kousek vedle obchodního domu Tesco. Zahrada je přístupná od silnice na Chodov a přímo před ní se dá parkovat.

Na zahradě (375 m2) najdete pergolu s posezením, krb, dvě kůlny, dva skleníky, ale především velkou zděnou chatu s prosklenou verandou s kuchyňským koutem, obývacím pokojem a záchodem, a spacím podkrovím. Chata (31 m2) je napojená na elektřinu, na zahradu je přivedena pitná (odpojen vodoměr) a užitková voda. Odpad je řešený menší jímkou.

Zahrada s chatou nabízí spoustu odpočinku a relaxace, nebo příjemné práce s pěstováním kytiček a zeleniny.

 

Cena:

1.270.000,-Kč

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám zahrada a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář