Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům, Vojkovice

 

 

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Rodinný dům se nachází ve Vojkovicích, v obci, která leží na břehu řeky Ohře, a která je vzdálena 8 km od Ostrova a 16 km od Karlových Varů.

Budova má číslo evidenční a původně bývala stodolou. Rekonstrukcí vznikl obytný dům, který je vhodný i pro trvalé bydlení. 

Přízemí domu je řešeno jako technické patro. Dominantou je velká místnost, kde je především umístěn kotel na tuhá paliva, plynový kotel a elektrický bojler, dále zde naleznete dílnu a prostor pro rodinné sešlosti. Další dveře vedou do sklepa s klenbovým stropem. 

Obyvatelné je celé horní patro, do kterého se dostanete z druhé strany domu. Najdete zde vstupní zádveří, kuchyň, komoru, koupelnu, spíž a tři pokoje. Dům byl do poslední chvíle trvale obýván, ale vybavení a stav, kromě koupelny, už neodpovídá dnešnímu standardu.

Obrovským bonusem je velká zahrada. V zadní části je zeleninová, v přední části je okrasná se zahradním posezením. Součástí zahrady je i velká garáž, udírna, kůlna, zahradní domek, skleník a bazén.

Místo je velmi dobře dostupné: autem, vlakem i autobusem. Parkování je možné buď v garáži, na pozemku nebo kdekoliv na příjezdové cestě. 

Místo má své kouzlo, kterému nevadí ani železniční trať za domem - klidná ulice s minimem provozu a blízkost řeky Ohře.

 

Cena:

3.499.000,- Kč

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám dům a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář