Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům Staré Sedlo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji dům, který se nachází v obci Staré Sedlo u Sokolova, stojící v Nábřežní ulici, na pozemku 190 m2.

Dům je o dispozici 3+kk a prošel kompletní rekonstrukcí. Nové podlahy, dveře, okna, elektřina a ostatní rozvody, topení, omítky, koupelna, střecha, fasáda i plot.

Z předsíně domu, kde se nachází i schody do patra, je možné vstoupit do kuchyně, koupelny nebo obývacího pokoje. 

V koupelně najdete vanu, umyvadlo, záchod a především velký sprchový kout. Součástí koupelny je i prostorná technická místnost, kde je umístěn elektrický kotel a bojler, ale je zde i místo pro pračku, případně sušičku. Kotel je napojen nejen na radiátory (patro), ale i na podlahové topení (přízemí).

Kuchyňský kout není vybaven linkou a záleží na novém majiteli, pro jakou barvu, vzhled a vybavení se rozhodne.

Obývací pokoj je velmi prostorný a příjemně světlý. Na podlaze je keramická dlažba, ostatně jako v celém přízemí, a je zde i sopouch pro připojení krbových kamen. Dále je zde i francouzské okno, kterým se dostanete na zahradu. Také ta čeká na ruku nového majitele. Ale určitě se sem vejde hezká terasa a určitě nějaký gril.

V patře jsou dvě místnosti, jedna menší a jedna větší, a záchod s umyvadlem.

 V zadní části domu je vybetonovaná plocha, kde dříve stála kůlna, ale teď je vhodná například pro parkování. 

 Jedná se o velmi klidnou a vyhledávanou lokalitu a přitom na začátek Sokolova je to pouhé 3 km/4 minuty. 

Jestli hledáte hezké, příjemné a dostupné bydlení, je tento dům přesně pro vás.

 

cena:

2.950.000,-

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám dům a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář