Rodinný dům, Radošov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Hledáte hezké a klidné místo, kde byste mohli příjemně bydlet, a přitom kousek od Karlových Varů? Tak už nehledejte, právě jste ho našli.

Tento rodinný dům se nachází pouhých 12km od okraje Karlových Varů, v obci Radošov. Dům má zastavěnou plochu 51 m2 a stojí na prostorném pozemku o rozloze 1620 m2. Na pozemku, který nedávno upravoval bagr, stojí kromě domu, ještě stará dřevěná kůlna. Celý pozemek je oplocený lesnickým pletivem. 

Dům je suchý a je určen ke kompletní rekonstrukci. Ve zvýšeném přízemí se nachází předsíň se schody na půdu, dále kuchyň a obývací pokoj. Půda je prostorná a určitě by šla upravit pro obývání. Dům je podsklepený, sklep je čistý, suchý a jeho zajímavostí je klembový strop. 

Na pozemek je přiveden plyn, elektřina, kanalizace i voda, ale vše je odpojeno. 

Příjezdová obecní cesta, která vede až k domu, je v současné době přes část vodáckého tábořiště. Vzhledem k tomu, že se kousek odtud staví nové domy, je velmi pravděpodobné, že obec příjezdovou cestu upraví.

V blízkosti domu se nachází vodácké tábořiště, sběrný dvůr, čistírna odpadních vod, autoservis, ale také řeka Ohře, vyhlášená restaurace, základní a mateřská škola, prodejna potravin a zastávka autobusu.

 

Cena:

1.799.000,-Kč

 

 

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám dům a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, ale také pracuji a inzeruji na sociálních sítích... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář