Rodinný dům Otovice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi úžasný rodinný dům v klidné a oblíbené lokalitě obce Otovice, nedaleko Karlových Varů.

Dům je umístěn v řadě rodinných domů a je obklopen krásnou a udržovanou zahradou o celkové ploše 550 m2. Menší předzahrádka, příjezdová cesta vhodná k parkování, kouzelná zahrada s vzrostlými okrasnými dřevinami a úrodnou třešní, posezení za domem, a zadní zahrada s kůlnou a sklepem pro uskladnění potravin. To vše dává pocit domova a příjemného bydlení.

Rodinný dům o celkové zastavěné ploše 143 m2, je řešen jako dvougenerační. V přízemí najdete byt v původním stavu o dispozici 1+1, koupelnu, a dvě technické místnosti. Dále je zde novější přístavba, která v současné době prochází kolaudací a bude možné zde vybudovat buď samostatný byt nebo ji propojit s původní částí domu.

První patro prošlo rekonstrukcí, a jsou zde nové podlahy, dveře, elektroinstalace, nová koupelna a střešní studio. Rekonstrukcí prošlo i podkroví, kde vznikla nová pracovna.

Dům má novou střechu z velice kvalitní břidlicové krytiny. Celý dům je vytápěn plynovým kotlem.

Otovice jsou velmi dobře dostupné, a to jak autem, tak městskou hromadnou dopravou. Nachází se zde mateřská a základní škola, zubař, lékař, pošta, potraviny a vyhledávaná cukrárna.

Pokud Vás tento rodinný dům okouzlil, neváhejte si domluvit prohlídku a přijďte se přesvědčit, že je to přesně to, co hledáte.

 

cena:

5.450.000,- Kč

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na většinu svých zakázek využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, tisknu katalogy, standardem je půdorys nemovitosti, ale také pracuji a inzeruji na sociálních sítích... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář