Rodinný dům Nejdek, náměstí Karla IV

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji rodinný dům, který se nachází na náměstí Karla IV, v centru města Nejdek, který je vstupní branou do Krušných hor.

Dům je řadový, pochází někdy z roku 1910 a výraznou rekonstrukcí prošel v roce 2004, kdy se dělala nová střecha, okna (vpředu dřevěná a vzadu plastová), nové rozvody vody a topení, a z části elektřiny.

 Dům je zajímavý svojí členitostí. V přízemí se nachází vstupní chodba, schodiště, průchod na zahradu, ve kterém je i vstup do sklepa, ale především bývalá prodejna se zázemím, která je přístupná z ulice, ale i z domu, která může sloužit jako kancelář, dílna, ordinace nebo pro služby, případně je možné ji předělat na dalí obytný prostor. Plocha prodejny je 25 m2 a zázemí 18 m2. Celková zastavěná plocha domu je 97 m2.

V prvním patře je obrovský obývací pokoj s krbem (34 m2) a velká kuchyň (18 m2).

Ve druhém patře jsou tři ložnice a u jedné z nich nová koupelna se sprchovým koutem (celkem 52 m2).

Dále zde naleznete obrovskou půdu, z které mohou být další obytné prostory, velký sklep se třemi místnostmi, a v mezipatrech koupelnu a záchod.

Obrovským bonusem je velká zahrada s okrasnými dřevinami, posezením, garáží, parkovacím stáním, kůlnami a vjezdem na zahradu. (Plocha 626 m2.)

Zajímavý dům se spoustou prostoru, s možností využití nebytových prostor a krásnou zahradou a garáží. 

Nejdek je vstupní branou do Krušných hor, takže i pro milovníky hor je vše blízko. V zimě jsou v dosahu sjezdovky (Nové Hamry, Pernink, Plešivec, atd.) a spousta tras pro běžky, v létě možnost vyjížděk na kole a pěších tůr, nebo výletů do blízkého okolí (Karlovy Vary, Sokolov, hrad Loket, Klínovec, Německo, atd.) 

 

cena:

3.950.000,-Kč

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám dům a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na většinu svých zakázek využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, tisknu katalogy, standardem je půdorys nemovitosti, ale také pracuji a inzeruji na sociálních sítích... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář