Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům, Loket, Hradní

Popis nemovitosti

Loket je historické město ležící v meandru řeky Ohře. A právě tady, na hradbách středověkého hradu, stojí dům, který vám chci představit.

Dům není velký (zastavěná plocha je pouhých 54 m2), ale nabízí spoustu možných využití. Od rodinného/víkendového bydlení, přes apartmán na pronájmy, až po menší kavárnu nebo vinárnu. 

Na domě započala kompletní rekonstrukce. Odstranil se poškozený strop, konstrukce se stáhla ocelovými táhly, a odstranily se omítky. V suterénu se nachází dvě menší místnosti, a dveře na zahradu.

K domu náleží zahrada o ploše 104 m2 (celková plocha parcely 158 m2).

Rekonstrukce probíhá s ohledem na to, že objekt i pozemek se nachází v památkové rezervaci (nejedná se památkově chráněný objekt).

  Kouzelné místo a oáza klidu uprostřed krásného historického města. 

 

Cena:

2.999.000,- Kč

snížení ceny (prodaná střešní krytina)

2.499.000,- Kč

 

Videoprohlídka

Projektová dokumentace

Podélný řez

Podélný řez

Příčné řezy

Příčné řezy

Východní a západní pohled

Situace

Půdorys 2NP

Video upoutávka

@musilboris #realitakroku2021 #realitnimakler #musilreality #borismusil #maklermusil #realitak #karlovyvary #dum #rodinnydum #investice #investicedonemovitosti #loket #prodejdomu #prodejnemovitosti ♬ Aesthetic - Tollan Kim

Kontakt

Líbí se Vám dům a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF