Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům, Karlovy Vary, Nové domky

 

 

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Hezký, dostatečně veliký, ve velice solidním stavu, s garáží a dílnou, a navíc přímo v Karlových Varech. To je dům, který je nově v mé nabídce.

Dům se nachází v klidné lokalitě městské části Stará Role, v souboru rodinných domů.

Dům procházel průběžně drobnými rekonstrukcemi a byl do nedávna obýván. V domě je možnost půdní vestavby a lze i vybudovat přístavbu. Dům se nachazí ve stabilizovanén území, zastavenost a ozelenění pozemku neni omezeno.

V přízemí najdete vstupní předsíň se záchodem, spojovací chodbu, ze které se dostanete do kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, do menší koupelny, do patra a sklepa. 

V patře je velký pokoj, ložnice a komora se schodištěm na půdu.

Ve sklepě je především veliká koupelna s rohovou vanou, sprchovým koutem a záchodem, pracovna, technická místnost s plynovým kotelem a bojlerem, a menší komora.

Na pozemku (celková plocha 404 m2), kromě domu (zastavěná plocha 71 m2), stojí garáž s dílnou (47 m2), zahradní domek, skleník a najdete zde několik ovocných stromů a záhonů s květinami.

Dům je ve velice solidním stavu, takže nebude vyžadovat žádnou výraznou investici do rekonstrukce. Při prodeji bude dům téměř prázdný.

Pokud hledáte hezké a příjemné bydlení za velmi příznivou cenu, neváhejte a objednejte si prohlídku.

 

Cena:

5.250.000,- Kč

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám dům a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář