Rodinný dům Karlovy Vary, Na Vyhlídce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Plocha parcely 219 m2, zastavěná plocha 134m2, zahrada 41 m2

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji třígenerační rodinný dům, který se nachází v lázeňské části Karlových Varů. 

Skvělá lokalita, dostatek prostoru i pro početnou rodinu, garáž a další parkovací místo, obrovská terasa, velký balkon, nádherný výhled na údolí Karlových Varů. To vše novému majiteli nabízí tento úžasný dům.

Pro vstup do domu lze využít hlavní vchod v přední části domu nebo ze zadu od garáže. Přízemí nabízí samostatnou bytovou jednotku 3+1 (v původním stavu), s možností využití terasy. Po schodech se dostanete buď do sklepa s klenutými stropy nebo do prvního patra, kde se nachází velmi prostorný byt 3+1 (opět původní stav). Po dalších schodech se dostanete do podkroví, které prošlo před několika lety rozsáhlou rekonstrukcí a vznikl tak velmi hezký byt 2+1 (v roce 2000 zde proběhla rekonstrukce). 

Na domě se před časem dělala nová fasáda a nová střešní krytina. Stejně tak nový povrch dostala terasa a balkon v prvním patře. Dům je napojen na veškeré sítě a je vytápěn plynovým kotlem. 

Díky svému umístění je dům dobře dostupný nejen městskou hromadnou dopravou, ale i osobním autem. V blízkosti domu se nachází krásný park, prodejna potravin, několik restaurací a základní škola.

Dům je oázou klidu a novému majiteli nabízí dostatek prostoru a vyjímečné, až lukrativní místo.

 

cena:

5.790.000,-Kč

 

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám dům a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na většinu svých zakázek využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, tisknu katalogy, standardem je půdorys nemovitosti, ale také pracuji a inzeruji na sociálních sítích... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář