Rodinný dům Karlovy Vary, Na Vyhlídce

Plocha parcely 219 m2, zastavěná plocha 134m2, zahrada 41 m2

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji třígenerační rodinný dům, který se nachází v lázeňské části Karlových Varů. 

Skvělá lokalita, dostatek prostoru i pro početnou rodinu, garáž a další parkovací místo, obrovská terasa, velký balkon, nádherný výhled na údolí Karlových Varů. To vše novému majiteli nabízí tento úžasný dům.

Pro vstup do domu lze využít hlavní vchod v přední části domu nebo ze zadu od garáže. Přízemí nabízí samostatnou bytovou jednotku 3+1 (v původním stavu), s možností využití terasy. Po schodech se dostanete buď do sklepa s klenutými stropy nebo do prvního patra, kde se nachází velmi prostorný byt 3+1 (opět původní stav). Po dalších schodech se dostanete do podkroví, které prošlo před několika lety rozsáhlou rekonstrukcí a vznikl tak velmi hezký byt 2+1 (v roce 2000 zde proběhla rekonstrukce). 

Na domě se před časem dělala nová fasáda a nová střešní krytina. Stejně tak nový povrch dostala terasa a balkon v prvním patře. Dům je napojen na veškeré sítě a je vytápěn plynovým kotlem. 

Díky svému umístění je dům dobře dostupný nejen městskou hromadnou dopravou, ale i osobním autem. V blízkosti domu se nachází krásný park, prodejna potravin, několik restaurací a základní škola.

Dům je oázou klidu a novému majiteli nabízí dostatek prostoru a vyjímečné, až lukrativní místo.

 

cena:

5.790.000,-Kč

 

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám dům a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Kontaktní formulář