Rodinný dům, Karlovy Vary, Mlýnská

Popis nemovitosti

Jestli hledáte hezký, velký a zajímavý rodinný dům v Karlových Varech, zpozorněte.

Právě prodávám prostorný řadový dům, který se nachází ve velmi klidné a dostupné lokalitě, v ulici Mlýnská na Čankovské.

Dům je krajní z bloku čtyř domů a díky tomu má velký pozemek (103 m2 zastavěná plocha, 445 m2 zahrada+parkovací místo). 

Do domu se vstupuje po širokých schodech, za kterými je předsíň a malé WC. Dominantou patra je však velká jídelna a obrovský obývací pokoj s krbem a vstupem na balkon. Vedle jídelny je kuchyň, která je vybavena krásnou kuchyňskou linkou. Z jídelny je možné sejít do technického přízemí, nebo po schodech vyjít do druhého patra.

Tam najdete velikou ložnici se vstupem na balkon, dětský pokoj, velikou šatnu a prostornou koupelnu s rohovou vanou a velkým sprchovým koutem.

Samostatnou kapitolou je prostorné přízemí. Jeho dominantou je veliká garáž s vraty na dálkové ovládání, dále prádelna, tři skladové místnosti a menší telocvična. Výhodou je nejen vstup na zahradu, ale i vstup do horního patra. Prostor je dostatečně velký pro možné vybudování dalšího bydlení, např. pro prarodiče. 

Zahrada je řešena velmi jednoduše. Okolo domu je trávník s živým plotem, za domem je terasa s příjemným posezením, velká skalka a v horní části opět trávník s živým plotem. Dostatek prostoru a přitom soukromí. 

Místo je dobře dostupné. Kousek od domu je zastávka autobusu MHD, přímo před domem zaparkují až tři auta. V blízkosti jsou dva supermarkety (Tesco, Norma), základní a mateřská škola, a volnočasový areál Rolava. 

Dům se prodává s většinou zařízení (kromě elektroniky).

Jestli hledáte hezké a příjemné bydlení v Karlových Varech, je tento dům přesně pro vás.

 

cena:

8.400.000,-Kč

 

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám dům a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, ale také pracuji a inzeruji na sociálních sítích... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář