Rodinný dům, Horní Blatná, Majakovského

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Hledáte zajímavý rodinný dům na horách, kde byste mohli bydlet nebo kde byste si mohli užívat krásy hor?

Pak tento dům by mohl být přesně podle vašich představ. 

Jedná se o dům postavený v roce 1984, který prošel výraznou rekonstrukcí v roce 2008, kdy se přistavěla garáž, udělala fasáda včetně zateplení, nová elektřina, plynový kotel s měděnými rozvody do radiátorů, nové rozvody vody, a mnoho dalšího.

Dům je řešený jako jednogenerační, ale i dvě generace by zde měly dostatek místa. 

V přízemí je velký obývací pokoj s krbem, vstupní chodba se schodištěm do patra, záchod a sprcha, dále ložnice, a menší kuchyňka, z které je průchod do velké garáže.

Po schodech se dostanete do patra, kde je ložnice, pracovna/šatna, koupelna s vanou a záchodem, a obývací pokoj propojený s kuchyní.

Dům je ve velmi solidním stavu, může být okamžitě používán. 

K domu náleží svažitý pozemek o ploše 637 m2. U vchodu do domu je menší terasa s betonovým grilem. Parkovat lze buď přímo před domem nebo v garáži.

Dům je ideální pro toho, kdo miluje hory. V létě procházky a vyjížďky na kole, v zimě dostatek sněhu na lyže. 

Cena:

3.990.000,-Kč

v elektronické aukci vydraženo za 

4.745.000,-Kč

 

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám dům a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, ale také pracuji a inzeruji na sociálních sítích... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář