Rodinný dům Horní Blatná, Hamerská

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji starší rodinný dům, který se nachází v horském městě Horní Blatná.

Dům pochází z přelomu 19. a 20. století a až na pár drobností je v původním stavu. Jeho stav bude vyžadovat kompletní rekonstrukci. 

V přízemí domu se nachází vstupní chodba, kuchyň a obývací pokoj, a v zadní části domu je koupelna a chodba se schodištěm. V prvním patře jsou kromě chodby dvě prostorné a malá podkrovní místnost. Ve druhém patře je jeden velký pokoj.

Za domem je několik dřevěných kůlen, které jsou už určeny k demolici. Celková plocha parcely je 209 m2, z toho je 99 m2 zastavěná plocha. V tuto chvíli se u domu používá část obecního pozemku.

Město Horní Blatná se nachází v okrese Karlovy Vary, ve vrcholových partiích Krušných hor v namořské výšce 888 m n.m.. Historické jádro města patří k nejzachovalejším v Krušných horách a je městskou památkovou zónou.

Nedaleko od města se nachází hraniční přechod Potůčky/Johanngeorgenstadt, lyžařská centra (Potůčky, Pernink, Plešivec, Boží Dar a Klínovec), a přírodní památky a naučné stezky (Vlčí jámy, Blatenský příkop, Blatenská rozhledna).

Dům může po rekonstrukci nabídnout novému majiteli buď úžasné bydlení nebo může sloužit pro rekreaci celé rodiny, s obrovským bonusem lyžařského vyžití v zimě nebo cyklistiky v létě.

 

cena:

1.270.000,-Kč

(prodejní cena)

v aukci prodáno za

1.750.000,-Kč

 

 

 

 

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám dům a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na většinu svých zakázek využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, tisknu katalogy, standardem je půdorys nemovitosti, ale také pracuji a inzeruji na sociálních sítích... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář