Rodinný dům Chranišov

Zastavěná plocha 132 m2, plocha zahrady 353 m2 = celkem 485 m2

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji rodinný dům, který se nachází v obci Chranišov, mezi městy Chodov a Nové Sedlo.

Dům leží u hlavní silnice, z které je vjezd na pozemek. Soukromí chrání nová vjezdová brána s brankou, před kterou je možné parkovat.

Celý dům vyžaduje kompletní rekonstrukci a v současné době ho není možné obývat. 

V přízemí se nachází 5 místností, v patře 3 větší a 4 malé se šikmou střechou. Koupelna, kuchyň a záchod nejsou.

Dům je z velké části podsklepen. Jeden sklep je pod přístavbou v zadní části domu a jeden sklep je pod zbytkem domu.

Do domu je přivedena elektřina a plyn, ale jsou odpojeny, a je zde přívod vody a kanalizace.

K domu náleží dostatečně velká zahrada, kde je možné vybudovat příjemné posezení nebo okrasnou zahrádku.

Dům se prodává téměř za cenu pouhého pozemku, takže pořizovací cena je opravdu velmi nízká. Je možné buď dům zrekonstruovat nebo dům zbourat a postavit kompletně nový. 

Místo má velmi dobrou dostupnost jak do města Chodov, tak do města Nové Sedlo. 

 

cena:

790.000,-Kč

 

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám dům a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo vyplňte níže formulář, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na většinu svých zakázek využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, tisknu katalogy, standardem je půdorys nemovitosti, ale také pracuji a inzeruji na sociálních sítích... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář