Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům, Boučí

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Máte velkou rodinu a hledáte velký dům kam by se všichni vešli? 

Podnikáte a potřebujete mít dostatek prostoru?

Nové prodávám dům, který splňuje právě požadavky na hodně místa.

Dům se nachází v obci Boučí, která leží pouhých 6 km od okraje Sokolova, na pozemku 424 m2 (zastavěná plocha 147 m2). Pozemek je rovinatý, má dvě parkovací/příjezdové plochy, v přední a pravé straně zahradu.

Celé spodní patro je technické. Vpravo veliká garáž, veliká kotelna, menší sklad a vlevo opět veliká místnost.

Středem domu vede schodiště, kterým se dostanete do prvního patra. Tam je vpravo veliká kuchyň s novější kuchyňskou linkou a průchod francouzskými dveřmi do obrovské zimní zahrady. V levé části domu je velký pokoj a krásně zrekonstruovaná koupelna a záchod. V přední části patra se nachází dvě velké lodžie s výhledem do krajiny.

V horním patře je vpravo veliký pokoj s průchodem na velikou terasu a malá koupelna s WC. Vlevo je druhý velký pokoj a opět s malou koupelnou a WC.

Na domě započala rekonstrukce. Je zde kompletně nová střecha, nová koupelna a WC, kuchyň s linkou a dále jsou upravené dvě místnosti. U domu bude potřeba ještě spousta věcí dodělat, ale už v tomto stavu je k možnému bydlení.

Dům je napojený na obecní vodovod, elektřinu, kanalizace je svedena do žumpy. Topení je řešeno kotlem na tuchá paliva a teplá voda se ohřívá v kombinovaném bojleru. 

Hezké místo, naprostý klid, dobrá dostupnost, spousta místa a skvělá cena. To jsou hlavní přednosti tohodo domu.

 

Cena:

1.950.000,-Kč

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám dům a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář