Kavárna a restaurace, Valeč

Popis nemovitosti

Valeč je menší obec na okraji Karlovarského okresu. Je známá především svým zámkem a zámeckým parkem.

A právě zde se nachází kouzelná kavárna s restaurací.

Nemovitost je po kompletní a velmi rozsáhlé rekonstrukci. V roce 2015 zůstaly z původní stavby jen obvodové zdi, takže se vlastně jedná o novostavbu. Budova je velmi dobře technicky a dispozičně řešena, a velmi hezky zařízena. 

Po vstupu hlavním vchodem si během okamžiku připadáte jako na zámku. Nábytek, obrazy a figuríny navozují skvělou atmosféru. V další místnosti se nachází krásná kavárna, plná krásných dekorací a nábytku. Hned za ní je veliká restaurace, opět krásně zařízená. Její dominantou je bar s výčepem, a dřevěné schodiště do patra, které slouží jako zázemí pro hosty a šatna. V další místnosti je krásný salonek. Jak za salonkem, tak za barem jsou toalety pro hosty.

Samotnou kapitolou je perfektně zařízená a vybavená kuchyň. Samozřejmostí je dostatek úložných prostor. Součástí budovy je ještě veliký sklad (92 m2) a technická místnost s velikým bojlerem a kotlem na tuhá paliva. Celková plocha budovy je 429 m2.

K provozovně ještě patří prostorná zahrada se zahradním posezením a velikou zastřešenou pergolou.

Restaurace je vyhlášená svojí skvělou kuchyní a nádherným interiérem, takže nemá nouzi o klientelu. Pořádají se zde především krásné a romantické svatby, společenské akce, ale jsou zaměřeni i na zájezdy spojené s návštěvou zámku. Restaurace se prodává kompletně vybavená a s veškerým zařízením. 

Současný majitel nabízí pomoc se spuštěním zaběhlého provozu, dodáním zaměstnanců a spolupráci s ubytováním hostů. Obec v tuto chvíli upravuje prostor před restaurací. Bude zde nová zámková dlažba a parkovací místa.

 

Cena:

5.990.000,-Kč

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám nemovitost a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, ale také pracuji a inzeruji na sociálních sítích... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář