Restaurace s ubytováním, Vikletice

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji vyhlášenou restauraci Rybářská bašta, která se nachází kousek od břehu Nechranické přehrady, v obci Vikletice, na spojnici dvou královských měst, Kadaně a Žatce.

Restaurace má bohatou historii od svého otevření roku 1992 a je jediná v okolí se svým zaměřením (vyhlášená kuchyně, ubytování a pořádání akcí). Díky své dobré dostupnosti a umístěním cca 1km od hráze přehrady, je velmi vyhledávaná a má i svoji stálou klientelu, která je tvořena jak cyklisty (cyklostezka podél ohře) a rybáři (Nechranice mají vyjímku pro 24.hodinový rybolov, u hráze je pstruhová voda), tak rodiny s dětmi, které zde najdou své vyžití.

Objekt je tvořen několika budovami a každá má své specifické využití. V hlavní budově se ve spodní části nachází kuchyň s restaurací, několik skladů, sklep, a v horní části je ubytování pro hosty a pro personál. Vedlejší budova má ve spodní části kuchyňku pro hosty kempu, místnost s krbem pro příjemné posezení, a v horním patře jsou dva pokoje s koupelnou pro majitele. V zadní stodole je velký prostor pro uskladnění všeho možného. Jako bonus je menší budova před restaurací, která se při pořádání větších akcí používá jako bistro.

Restaurace má vnitřní kapacitu 36 míst, pod přední pergolou je 7 stolů, pergola ve dvoře má 3 stoly a velká zahradní pergola má kapacitu 45 míst. Místo je vhodné pro pořádání svateb, kdy je možné obsloužit až 70 lidí najednou, nebo zahradních akcí, kdy je možná kapaciata až 150 lidí.

K ubytování se nabízí 10 chatek (postele, umyvadlo, lednice a venkovní posezení), každá pro 4 osoby, a 3 pokoje v patře na pavlači (2*4 a 1*5 míst), s toaletou, umyvadlem, lednicí a televizí. Kromě pokojů pro hosty je zde i 5 pokojů včetně koupelny a WC pro zaměstnance. Na ploše areálu jsou i společné sociálky a sprchy.

Místo je skvělé i pro rodiny s dětmi, protože areál je uzavřený, děti jsou bezpečí, a navíc je zde několik dětských atrakcí (lanovka, trampolína, dětské hřiště, travnatá plocha, dětský bazén, atd.). Parkovat je možné přímo v areálu nebo na parkovišti před ním.

 Areál je napojený na veřejný vodovod a elektřinu. Plyn zaveden není (případná potřeba se řeší propanbutanovými lahvemi) a kanalizace je řešena 7 kanalizačními jímkami a celkovém objemu cca 84 m3. 

 Místo má skvělou polohu, díky němuž je komplex téměř stále plný. Skvělé místo, výborná kuchyně, perfektní služby a dostatek místa, to jsou hlavní bonusy této úžasné nemovitosti.

 

cena:

8.600.000,- Kč

 

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám nemovitost a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, ale také pracuji a inzeruji na sociálních sítích... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář