Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rekreační objekt Bezdružice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Úžasné místo uprostřed lesů, mírný svah otočený na jižní stranu, perfektní zázemí, to vše je bývalý dětský tábor Jitřenka u Bezdružic, který je nově v mé nabídce.

Tábor je umístěn na jedné straně údolí nad Nezdickým potokem, do kterého vede stará zpevněná příjezdová cesta, která patří jiným vlastníkům. Celková plocha pozemku, včetně všech zastavěných ploch, je 16.536 m2.

Tábor Jitřenka byl svého času velmi oblíbený a to nejen díky svému umístění a okolí, ale především svým perfektním zázemím. Velká jídelna (stoly, židle, televize, stolní fotbal) s kuchyní (dva sporáky, kuchyňský robot, škrabka na brambory, dvě velké pánve, tři trouby, myčka nádobí, ohřívací stolička, bílé i černé nádobí), velké skladovací prostory v suterénu (lednice, sklad lůžkovin, spousta sportovního náčiní), rekonstruované sociálky (toalety, umývárny a sprchy, zvlášť pro chlapce a dívky), ubytování a sociálky pro zaměstnance, byt pro správce, spousta chatek (v každé 4 lůžka/2 palandy, matrace, lůžkoviny, stůl, skříň a židle), pískové hřiště na volejbal a hřiště na fotbal, k tomu elektřina, vodovod a obrovský septik, to vše pro spokojený pobyt v přírodě. 

Objekt je možný i do budoucna provozovat jako dětský tábor, jako kemp, případně jako ubytovna nebo rekreace pro zaměstnance. 

Kromě nádherné přírody v okolí najdete kemp s koupalištěm, město Úterý s památkovou zónou, město Bezdružice a místní zámek, město Konstantinovy Lázně s Wellness centrem a město Teplá se známým klášterem premonstrátů. O kousek dál pak Mariánské Lázně a Plzeň.

Skvělá nabídka za skvělou cenu.

 

cena:

5.900.000,-Kč

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Zaujala Vás nemovitost a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář