Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Provozní plocha, 33283 m2, Most

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Hledáte velký prostor ke svému podnikání? Potřebujete dostatek prostoru, aby se vám sem vešel veškerý materiál nebo technika? Máte v plánu něco velikého?

Tak přesně pro vás mám pozemek o celkové ploše 33.283 m2, který se nachází na spojnici mezi Komořany a Litvínovem, obec Most, katastrální území Souš.

Pozemek z jedné strany lemuje silnice a železniční trať, a z druhé strany řeka Bílina a jezero Nejedlý.

Na pozemku stojí několik zchátralých budov: sklady, dílny, přístřešky a kancelářské budovy. Většina z nich má svůj stavební pozemek a jedna budova má číslo popisné. Na pozemku je velké množství náletových dřevin.

Na pozemek je přivedena elektřina (měsíčně 1200Kč) a voda (100Kč), kanalizace je řešena jímkou.

V zadní části pozemku se nachází velká provozní plocha, na které je uložena obrovská hromada strusky, kterou si současný majitel postupně odvozí. V tu to chvíli byla částka ponížena o nájem na cca 3 roky, během kterého bude hromada odvezena.

V územním plánu je pozemek veden jako Plocha výroby a skladování. 

Hlavní využití: plochy výroby a skladování

Přípustné využití: související dopravní a technická infrastruktura; administrativa a správa, obslužné zázemí pro zaměstnance; stavby pro bydlení majitelů, správců a pohotovostního personálu při dodržení hygienických předpisů; doprovodna, izolační a vnitroareálová okrasná a relaxační zeleň; vnitroareálová vyhrazená prostranství pro zaměstnance.

Nepřípustné využití: fotovoltaické elektrárny; veškeré zařízení a činnosti nesouvisející s hlavním a přípustným využitím; zařízení zvyšující nadměrně dopravně provoz v širších vztazích předmětné plochy; jakékoliv stavby a činnosti, jejich množství, poloha, stavební objem, rozloha nebo účelnarušují v širším měřítku společenské, obytné, rekreační a další funkce (ohrožováním bezpečnosti prostředí, nepříznivými hygienickými vlivy - jako jsou hlučnost, prašnost vibrace, zápach, atd.)

Kromě provozní plochy, není na pozemek přístupová ani příjezdová cesta. V tuto chvíli se využívá cesta v majetku jiného majitele, kterou je možné za určitých podmínek odkoupit.

 

 Cena:

5.500.000,-Kč

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Zaujala Vás nemovitost a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář