Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Ovocný sad, Libomyšl

Popis nemovitosti

Hledáte hezké místo pro chvíle odpočinku, místo, kde můžete nejen relaxovat, užívat si přírody, ale  také si něco vypěstovat? Místo, kde na vás dýchne pohoda a klid, a přitom mít spoustu místa a zajištěné zázemí?
 
Tak všechno toto přesně nabízí ovocný sad v Libomyšli, v obci mezi Berounem a Hořovicemi.
 
Pozemek se nachází na okraji obce, skládá se ze tří parcel o celkové ploše 21.558 m2 (v katastru nemovitostí označeno jako orná půda), a je celý oplocený.
 
Na pozemku stojí roubená stavba, která je vedena jako sklad zemědělských výpěstků (stavba dočasná, prodloužení každé dva roky).
 
Aby to byl sad, musí zde být stromy. A ty tu jsou! 
 
jablka             33 ks
hrušky            20 ks
višně              30 ks
třešně            30 ks
broskve          30 ks
meruňky         30 ks
švestky           30 ks
 
Na pozemku je kopaná studna o průměru 1m a hloubce 3,5m, a voda je rozvedena po zahradě s vývody po cca po 17 metrech. Dále tu jsou vyvýšené záhony a nově tři včelstva, a spousta stavebního materiálu k použití.
 
Dva velké pozemky teprve čekají k využití. Je možné zde nasadit další ovocné stromy, zeleninu nebo bylinky, nebo je zde možné chovat zvířata (ovce, kozy, koně, psi,..).
 
Na pozemku stojí stožár vysokého napětí a vzhledem k jeho ochrannému pásmu, není možné, ani do budoucna, na pozemku stavět. Ochranné pásmo nemá vliv na zěmědělskou a chovatelkou činnost. 
 
 
Letos by měla být přivedena elektřina (povolení je vydané a nabylo právní moci, čeká se na vybudování přípojky), a v dolní části pozemku vede vodovod a kanalizace (dalo by se připojit).
 
Přístup na pozemek je zajištěn bránou ze štěrkové cesty za pozemkem. 
 
Tak co, není to paráda?
 
Cena:
 
9.990.000,- Kč
(463,40Kč/m2)
 
 
 
 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám pozemek a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář