Obchodní objekt Otovice

Popis nemovitosti

Jestli hledáte velmi zajímavou nemovitost pro své podnikání a současně mít dostatek prostoru pro své bydlení, tak zpozorněte. 

Nabízím k prodeji bývalý autosalon, který se nachází v obci Otovice u Karlových Varů.

Objekt má zastavěnou plochu 424 m2 a provozní plochy mají 352 m2, a byl postaven v roce 1992.

V přízemí se nachází prosklený showroom s posuvnými proskleným dveřmi, prostorná kancelář s pultem, sociální zázemí, myčka na auta, a především obrovské dílny se sekčními vraty.

V prvním patře je velký půdní prostor, který nabízí možnost rekonstrukce a vytvoření velkého a krásného bytu nebo velkých kanceláří.

Nemovitost je z části podsklepená, nachází se zde tři místnosti. V jedné z nich je plynový kotel, který celou nemovitost vytápí.

Objekt má strategickou polohu, protože se nachází na křižovatce dvou hlavních ulic. Je dobře dostupný a vybavený vlastním vjezdem.

Nový vlastník může objekt využívat i nadále pro auta (autosalon, autoservis, pneuservis) nebo pro nějakou lehkou výrobu, skladování, nebo pro jakékoliv služby, které potřebují spoustu prostoru.

Obec Otovice je velice žádaná a je zde veškerá občanská vybavenost. Nachází se zde škola, školka, pošta, lékař, zubař, cukrárna, potraviny, a z Karlových Varů sem zajíždí městská hromadná doprava. Pro toho, kdo uvažuje o podnikání a bydlení na jednom místě, je tato nemovitost velmi zajímavá investice.

 

cena:

7.500.000,-Kč

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám nemovitost a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, ale také pracuji a inzeruji na sociálních sítích... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář