Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Obchodní objekt, Karlovy Vary, Krymská

Popis nemovitosti

Hledáte zajímavou nemovitost s obrovským potenciálem a navíc kousek od centra Karlových Varů? 

Tak přesně pro vás mám ve své nabídce obchodní objekt v Krymské ulici v Karlových Varech.

Ve spodním patře byla a je odjakživa prodejna nábytku, v horním patře bylo dříve holičství a kadeřnictví, a prodejna látek a koberců, v zadním traktu budovy je truhlářská dílna a v horním patře bývaly ordinace. Zajímavostí je vlastní nákladní rampa v zadní části budovy.

Přízemí má přes 1000 m2, horní patro o malinko méně. To je obrovský prostor, který se dá využít různými způsoby. Od prodejny, přes kanceláře až po byty. A pokud by někdo chtěl, lze přistavit další patro a plochu opět zvětšit. 

Objekt má dálkové topení s vlastním výměníkem a novými rozvody topení, a vpředu má nová okna a novou fasádu. V horním patře přístavby je vybudován nový byt o dispozici 2+1. 

Objekt má skvělou lokalitu, velkou plochu a obrovský potenciál.

 

Cena:

25.990.000,- Kč

snížení ceny na

21.990.000,- Kč

 

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám objekt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář