Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Nájemní dům, Březová, Hamerská

Popis nemovitosti

Tato nemovitost je určena buď pro investory, kteří ocení obrovský prostor a možnost výstavby dalšího domu, nebo pro podnikatele, kteří využijí možnost pronájmu bytových jednotek a restaurace.

Dům stojí v centru obce Březová, která nachází cca 5 km od lázeňské části Karlových Varů. Přímo u domu je zastávka MHD a nebo je možné přijet autem a parkovat na pozemku za domem.

V domě se, kromě restaurace s kuchyní, nachází několik bytových jednotek:

jednotka 53/1 - 259,3 m2- restaurace + kuchyň+ zázemí

jednotka 53/2 - 11,5 m2 - byt 1+kk

jednotka 53/3 - 12,8 m2 - byt 1+kk

jednotka 53/4 - 27,3 m2 - byt 1+kk

jednotka 53/5 - 35,2 m2 - byt 2+kk

jednotka 53/6 - 17,3 m2 - byt 1+kk (sdílená koupelna+WC)

jednotka 53/7 - 49,5 m2 - byt 2+kk

jednotka 53/8 - 23,3 m2 - byt 1+kk (sdílená koupelna+WC)

jednotka 53/9 - 125 m2 - byt 4+1

Při plném zaplnění (bez restaurace a bytu majitele) generuje dům měsíční příjem 57.500,-Kč.

Případnou přestavbou může vzniknout 4-6 luxusních bytů.

Velkou zajímavostí je pozemek za domem o ploše 911 m2 - je totiž stavební. Kromě toho je vytvořena studie na výstavbu čtyřpodlažního ubytovacího domu. Výstavbou a následným propojením nového a starého domu, může vzniknout velmi zajímavý ubytovací komplex.

 

Cena:

14.900.000,- Kč

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám nemovitost a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář