Chata Vahaneč

 

 

 

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji kouzelnou chatičku, která se nachází v obci Vahaneč, 23 km/15 minut od Karlových Varů, směrem na Prahu.

Obec se nachází kousek od vojenského prostoru Doupov, v malebném údolí s naprosto čistou okolní přírodou. Je zde evidováno pouze 20 adres a cca 20 trvalých obyvatel.

Chata stojí na okraji obce, jako poslední v uličce (žádný provoz). Neoplocený pozemek má celkovou plochu 1486 m2 a pouze 30 m2 je zastavěná plocha. Kromě chaty se dále na pozemku nachází venkovní posezení s lavicemi a ohništěm, dřevěná kůlna pro zahradní nářadí, zbytky původní stavby s možností dostavby nebo přestavbou na zahradní posezení, udírna, velká květinová skalka, několik vzrostlých stromů a keřů, a jímka, z které je možné čerpat vodu pro zalévání.

Chata je zděná s dřevěnou konstrukcí střechy, na které jsou eternitové šablony. Za vstupními dveřmi je malá předsíň, vlevo koupelna s umyvadlem, sprchovým koutem a záchodem, vpravo je malá kuchyňská linka a malý obývací pokoj s posezením a krbovými kamny. Z pokoje vede dřevěné schodiště do dřevěného patra, kde je umístěné velké lůžko pro spaní. V předsíni je ve stropě poklop, kterým se po žebříku dostanete do dalšího prostoru pro spaní. Chata je napojena na elektřinu (220/380V), je zde veřejný vodovod a kanalizace je řešena septikem.

Součástí stavby je kotelna/technická místnost/sklad, kde je umístěn kotel na dřevo/uhlí, kombinovaný bojler a spousta regálů pro uložení věcí.

Místo je naprosto úžasné a klidné, a přitom velmi dobře dosažitelné. Pokud hledáte něco malého, kde byste chtěli trávit chvíle odpočinku, je to přesně pro vás. 

 

Cena:

590.000,-Kč

navýšeno na 860.000,-Kč

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám chata a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište,

a objednejte si prohlídku!

 

Kontaktní formulář