Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chata Vahaneč

 

 

 

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji kouzelnou chatičku, která se nachází v obci Vahaneč, 23 km/15 minut od Karlových Varů, směrem na Prahu.

Obec se nachází kousek od vojenského prostoru Doupov, v malebném údolí s naprosto čistou okolní přírodou. Je zde evidováno pouze 20 adres a cca 20 trvalých obyvatel.

Chata stojí na okraji obce, jako poslední v uličce (žádný provoz). Neoplocený pozemek má celkovou plochu 1486 m2 a pouze 30 m2 je zastavěná plocha. Kromě chaty se dále na pozemku nachází venkovní posezení s lavicemi a ohništěm, dřevěná kůlna pro zahradní nářadí, zbytky původní stavby s možností dostavby nebo přestavbou na zahradní posezení, udírna, velká květinová skalka, několik vzrostlých stromů a keřů, a jímka, z které je možné čerpat vodu pro zalévání.

Chata je zděná s dřevěnou konstrukcí střechy, na které jsou eternitové šablony. Za vstupními dveřmi je malá předsíň, vlevo koupelna s umyvadlem, sprchovým koutem a záchodem, vpravo je malá kuchyňská linka a malý obývací pokoj s posezením a krbovými kamny. Z pokoje vede dřevěné schodiště do dřevěného patra, kde je umístěné velké lůžko pro spaní. V předsíni je ve stropě poklop, kterým se po žebříku dostanete do dalšího prostoru pro spaní. Chata je napojena na elektřinu (220/380V), je zde veřejný vodovod a kanalizace je řešena septikem.

Součástí stavby je kotelna/technická místnost/sklad, kde je umístěn kotel na dřevo/uhlí, kombinovaný bojler a spousta regálů pro uložení věcí.

Místo je naprosto úžasné a klidné, a přitom velmi dobře dosažitelné. Pokud hledáte něco malého, kde byste chtěli trávit chvíle odpočinku, je to přesně pro vás. 

 

Cena:

590.000,-Kč

navýšeno na 860.000,-Kč

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám chata a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište,

a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář