Chata, Smolné Pece

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Chcete si užít klidné a pohodové léto v Podkrušnohoří? V místě obklopeném lesy, kde si v houbařské sezoně užijete ráj?

Tak přesně takové místo k relaxu může být Vaše.

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi zděnou chatu v obci Smolné Pece, která se nachází v menší chatové oblasti na konci obce, pouhých 7km od Nejdku a 18 km z Karlových Varů.  

Chata se nachází na krásném, slunném místě a je ve velmi dobrém stavu. Chata je napojena na elektřinu a je zde chemické WC. Na pozemku je studna s užitkovou vodou, studna s pitnou vodou je cca 15 m od chaty.

Z chodby v přízemí se vejde do společenské místnosti s krbovými kamny a která je propojená s menší, vybavenou kuchyňkou.

V prvním patře je prostorná ložnice s balkonem a výhledem na krásnou přírodu. V podkroví je pak ještě prostor na občasné přespání.

Chata se prodává plně vybavená. Díky zahradnímu nábytku a grilu si můžete ihned užívat Vašeho relaxu na terase či na prostoru před chatou. Na pozemku jsou ovocné stromky, keře a udržovaná skalka. Vaše soukromí je chráněno přírodním plotem a zídkou.

Parkovat je možné ve spodní části chatové oblasti.

Zalíbila se Vám nabízená chata v této krásné přírodě? Neváhejte nám zavolat a domluvit si prohlídku. Budeme se na Vás těšit .

 

cena:

890.000,-Kč

v aukci prodáno za 

950.000,-Kč

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám chata a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na většinu svých zakázek využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, tisknu katalogy, standardem je půdorys nemovitosti, ale také pracuji a inzeruji na sociálních sítích... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář