Chata Pulovice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zastavěná plocha 52 m2, zahrada 1587 m2 = celkem 1639 m2

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji chatu, která se nachází v chatové oblasti v katastrálním území obce Pulovice, 10 km od Karlových Varů směrem na Kyselku. 

Chata stojí na mírně svažitém pozemku, akorát od přístupové cesty k ní vede několik schodů. Chata je zděná a jsou zde dřevěné podlahy. Ve vstupní chodbičce je menší kuchyňská linka a v zadní části záchod. V prostorném obývacím pokoji je několik druhů posezení a dominantou je krb s vložkou a dřevěné schodiště do podkroví. Z velkého balkonu je nádherný výhled na údolí řeky Ohře.

V podkroví se nachází několik postelí pro uložení i početné rodiny. Z místnosti je opět vstup na menší balkon.

Další část chaty se nachází v suterénu, do kterého je přístup po venkovním schodišti. Zde je menší koupelna s umyvadlem, WC a sprchovým koutem, dále prostorná místnost vhodná k posezení s přáteli, menší místost pro uložení nářadí a techniky, a kumbál pro různé drobnosti. Před chatou je menší terasa se zahradní houpačkou.

Do chaty je přivedena elektřina (220/380V), je zde vlastní vrtaná studna s pitnou vodou, a menší odpadní jímka.

Na obrovské zahradě je spousta ovocných a okrasných stromů a dřevin, a menší kůlna. Na pozemek je možné vjet díky bráně a příjezdové cestě. 

Místo je oázou klidu a pohody. Pokud hledáte hezkou a velkou chatu se zahradou, je to přesně pro vás.

 

cena:

1.890.000,-Kč

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám chata a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo vyplňte níže formulář, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na většinu svých zakázek využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, tisknu katalogy, standardem je půdorys nemovitosti, ale také pracuji a inzeruji na sociálních sítích... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář