Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chata, Ostrov, za Paposem

 

 

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Hledáte kouzelné místo pro váš odpočinek, kde můžete jen relaxovat, užívat si klidu nebo třeba jen si opéct buřty? Tak toto všechno přesně splňuje chata, kterou mám nově ve své nabídce.

Chata se nachází zahrádkářsko-chatové lokalitě v Ostrově za Paposem (na konci Ostrova směrem na Mořičov). Pozemek je dvouúrovňový: přední vyšší část je zpevněna opěrnou zdí, stojí zde chata, je zde terasa a prostor pro bazén nebo trampolínu, zadní nižší část je lehce svažitá zahrada s ohništěm, fóliákem, plechovou kůlnou na nářadí a krásnou kadibudkou.

Chata je celodřevěná a prodává se s téměř veškerým vybavením (pryč půjde pouze gauč, radiátor a asi nějaké dekorace). Pobyt zpříjemní hezká kuchyňka s lednicí, jídelní kout, a dvě posezení na terase.

Do chaty je přivedena elektřina, a na zahradu pitná a užitková voda. Parkování je zajištěno před zahradou. 

Krásná a útulná chata, velmi příjemná zahrada a nádherný výhled na Krušné hory, to jsou obrovské bonusy této krásné nemovitosti.

 

Cena:

1.490.000,-Kč

snížení ceny na

1.390.000,-Kč

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám chata a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář