Chata, Německý Chloumek

 

 

Celková plocha 1083 m2, zastavěná plocha 74 m2

Popis nemovitosti

 Nabízím k prodeji chatu, která se nachází v obci Německý Chloumek, v trojúhelníku Karlovy Vary-Bochov-Bečov.

Obec nabízí krásnou okolní přírodu a naprostý klid, ale také velmi dobrou dojezdovou vzdálenost do města Bochov (4km), Karlových Varů (17km) a Bečova (16km).

Velkou zajímavostí chaty je, že vznikla rekonstrukcí bývalé kaple, která v 80.letech byla určena k demolici. Díky tehdejšímu majiteli se stavba zachránila a přestavěla se na rekreační objekt. 

V původní stavbě vznikl velký obývací pokoj propojený s kuchyní, v horním patře obrovská ložnice, a díky novější přístavbě i prostorná předsíň, chodba a koupelna.

Do chaty je přivedena elektřina, voda z vlastní studny, a je zde septik. Topení zajišťují krbová kamna s rozvodem do radiátorů, a teplou vodu vyrábí elektrický bojler.

Pro příjemné bydlení je ještě potřeba dodělat několik maličkostí, jako je podlaha v přístavbě, vyštukovat některé stěny, dodělat horní patro a fasádu.

K chatě náleží velká zahrada, která je kompletně oplocena, a na které je parkovací místo a dřevěná kůlna.

Místo je opravdu oáza klidu a pohody. Pokud hledáte zajímavé místo pro odpočinek, právě jste ho našli.

 

Trocha historie:

Obecní pseudogotická kaple sv. Josefa byla postavena koncem 19. století na místě starší dřevěné kaple uprostřed obce. Během druhé světové války byl zrekvírován zvon kaple pro válečné účely. Po nuceném vysídlení německého obyvatelstva po roce 1945 přestala být kaple udržována a postupně zchátrala. V osmdesátých letech 20. století koupil zchátralou, volně přístupnou a vyrabovanou kapli soukromý majitel, který ji někdy v době kolem roku 1987 přestavil na rekreační objekt čp. 6. Z původní kaple se dodnes zachovalo pouze obvodové zdivo skoro do původní výše, levý zadní opěrný pilíř a sokl levého předního pilíře, vystupující z masy zdiva dnešní chaty. (použité materiály: http://www.pamatkyaprirodakarlovarska.cz/nemecky-chloumek-kaple-sv-josefa)

 

cena:

1.699.000,-Kč

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám chata a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na většinu svých zakázek využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, tisknu katalogy, standardem je půdorys nemovitosti, ale také pracuji a inzeruji na sociálních sítích... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář