Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chata, Kamenice u Březové

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji chatu, která se nachází v obci Kamenice, 3 km od města Březová a 6 km od Sokolova.

Chata má zděné základy a dřevěnou konstrukci. Je sem přiveden vodovod, elektřina, a je zde žumpa. Velký obývací pokoj, kuchyň, malá ložnice a splachovací WC nabízí novému majiteli dostatek prostoru. 

Chata má zastavěnou plochu 36 m2 a stojí na vlastním, mírně svažitém pozemku 303 m2. Na zahradě stojí nová masivní pergola, kůlna na zahradní nářadí, přístřešek na dřevo a zahradní houpačka. Před zahradou je dostatek místa na parkování. 

Chata leží mimo hlavní silnici a vede k ní štěrková cesta. Místo je oázou klidu a pohody.

Pokud hledáte úžasné místo pro odpočinek, pro posezení s přáteli nebo rodinou, pro trávení příjemných chvil v přírodě a v klidu, neváhejte a objednejte si prohlídku.

 

cena:

1.480.000,-Kč

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám chata a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář