Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Bytový dům, Jáchymov, Šafaříkova

 

 

 

 

Popis nemovitosti

  Tento zajímavý bytový dům se nachází na okraji lázeňského města Jáchymov. Dům může
svým obyvatelům, díky třem bytovým jednotkám, nabídnout obrovský prostor.

Byt v přízemí je o dispozici 3+kk s rozlohou 69m², byt v patře je 4+kk s rozlohou 78,4m² a třetí byt v podkroví je o dispozici 3+kk s rozlohou 69,8m². 


Dům prošel nedávno částečnou rekonstrukcí (okna, podlahy, rozvody elektřiny,..), a nový majitel si ho může dokončit dle vlastních představ. Vytápění zajištuje kotel na tuhá paliva, teplou vodu boiler v každém bytě.


Zajímavým prvkem je malá zastřešená terasa s posezením, která je přístupná pro všechny obyvatele, a která je přístupná z chodby v druhém nadzemním podlaží. Toto místo nabízí ideální prostor pro relaxaci, setkávání se sousedy nebo grilování v teplých letních dnech.

Dům je ideálním místem pro ty, kteří potřebují dostatek prostoru, pro ty, kteří chtějí prožívat život v lázeňském městě a zároveň využívat blízkosti horské oblasti pro zimní sporty, nebo pro ty, kteří chtějí zajímavým způsobem investovat a jednotlivé byty pronajímat. 

 

Videoprohlídka

Video upoutávka

@musilboris #realestate #musilreality #musil #realitnimakler #musilboris #dum #jachymov ♬ Impossible - Hamidshax

Kontakt

Líbí se Vám dům a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF