Byt 4+kk, Dalovice, Bohatická

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podlahová plocha 70 m2 + 18 m2 sklep + 2 m2 komora = celkem 90 m2

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji krásný byt o dispozici 4+kk, který se nachází v udržovaném domě v Bohatické ulici, na rozhraní Dalovic a Karlových Varů.

Byt je umístěn ve druhém patře a prošel v roce 2018 kompletní rekonstrukcí. Díky tomu, že je podkrovní, mají některé místnosti zešikmené stropy a tím velmi zajímavý vzhled.

Prostorná předsíň, tři samostatné pokoje, koupelna s rohovou vanou, sprchovým koutem a uzavřeným záchodem, a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, to vše nabízí dostatek prostoru i pro početnější rodinu.

K bytu dále náleží místnost v mezipatře (1,7 m2), kde je umístěn plynový kotel, který byt vytápí a ohřívá užitkovou vodu, ale je zde možné i uskladnit spoustu věcí, a dále velmi prostorný sklep ( 18 m2).

Byt je přední stranou směrován na jih, menší místnosti na západ a pouze koupelna je na severní stranu. Díky tomu je byt teplý a světlý.

Dům také prošel rozsáhlou rekonstrukcí (nová střecha, nová fasáda a nový plot) a v plánu je i úprava okolí domu (zahrada a posezení). 

V okolí je možné využít procházky kolem řeky a v Dalovickém parku.

Pokud hledáte velký, hezký a hotový byt, je tento přesně pro vás.

 

cena:

2.370.000,- Kč

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na většinu svých zakázek využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, tisknu katalogy, standardem je půdorys nemovitosti, ale také pracuji a inzeruji na sociálních sítích... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář