Byt 4+1, Karlovy Vary, Pražská silnice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Hledáte hezký a velký byt na okraji Karlových Varů? Byt, který prošel kompletní rekonstrukcí a je vhodný i pro početnou rodinu? Tak už nehledejte, právě jste ho našli.

Byt se nachází v menším bytovém domě, kde bydlí pouze tři rodiny, na ploše celého druhého patra (podkroví) (99 m2), do kterého se dostanete vstupní chodbou a po točitém schodišti. 

Za bytovými dveřmi je opět točivé schodiště, po kterém vystoupáte do předsíně, z které je vstup do jednotlivých místností. V levé části je prostorný obývací pokoj se vstupem na balkon a veliká kuchyň s moderní kuchyňskou linkou. Vedle obýváku je ložnice. 

V pravé části předsíně je vstup do dalších dvou pokojů a prostorné koupelny s rohovou vanou, WC a umyvadlem.

Dům stojí kousek vedle Pražské silnice (pro Varáky-stará Pražská) a je obklopen zahradami a lesem. Na ploše před domem je zajištěno parkování pro 3-5 aut. 

Velkou výhodou jsou nebytové prostory, které patří k bytu a které jsou umístěny v přízemí domu. Je to polovina kotelny (cca 25 m2), dílna (10 m2) a komora (4 m2), ve které je možné uskladnit třeba kola nebo motorku. 

Jestli potřebujete hezký a velký byt na klidném a zajímavém místě, je tento přesně pro vás.

 

cena:

2.630.000,-Kč

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, ale také pracuji a inzeruji na sociálních sítích... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář