Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 4+1, Karlovy Vary, Prašná

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Obrovský byt 4+1 na ploše celého prvního patra staršího domu v dolních Drahovicích. To je byt, který vám dnes nabízím.

Byt o rozloze 100 m2 je v původním stavu. Dispozice 4+1 byla kdysi změněna na dva byty se samostatnými vstupy: jeden 1+1 a jeden 2+1. Vše se ale může po rekonstrukci vrátit zpět. 

Menší byt je v lepším stavu. Jeden pokoj, koupelna se sprchovým koutem a záchodem, a menší kuchyň. Větší byt je v horším stavu. Jsou zde dvě obytné místnosti, koupelna spojená s kotelnou, veliká kuchyň se spíží, předsíň a záchod. 

Celý byt nabízí obrovský prostor i pro velikou rodinu nebo pro dvě generace.

Dům je v horším stavu, ale SVJ se snaží a postupně se opravují různé části domu (připravuje se oprava zadního vchodu, elektrických rozvodů v domě a omítnutí přední části domu). V domě jsou momentálně pouze 4 majitelé. Jedná se o velmi klidný dům.

V dosahu je veškerá občanská vybavenost - základní a mateřská škola, obchody, pošta i zastávka MHD. 

Výborná nemovitost pro vlastní bydlení nebo pro investici, a navíc za skvělou cenu.

 

Cena:

2.299.000,-Kč

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář