background

Pomohu vám prodat vaši

nemovitost rychle, dobře a bezpečně. 

JAK PRACUJI

Mým cílem je prodat vaši nemovitost co nejdříve a za co nejlepší cenu.

Proto využívám nejmodernější způsoby práce.

1

Profesionální fotograf

Na své zakázky využívám služby profesionálního fotografa. Vznikají tak úžasné záběry, které představí nemovitost mnohem lépe, něž běžné fotografie. Standardem je i příprava nemovitosti pro focení (foto staging).

2

Videoprohlídka

Dalším standardem je vytvoření videoprohlídky, což je vlastně film o nemovitosti. Videoprohlídka je moderní způsob prezentace nemovitosti a nejen, že dokáže více zaujmout kupujícího, ale má i velký vliv na rychlosti prodeje. Pokud je to možné, součástí videoprohlídky jsou i záběry z dronu.

3

Dron

Pokud to lze a pokud to dává smysl, snažím se nemovitost nafotit a natočit z výšky. Ideálním pomocníkem je dron, který dokáže udělat nádherné záběry z úplně jiné perspektivy. 

4

Virtuální staging

Zajímavostí, jak lze vaši nemovitost vylepšit je vizualizace. Je to reálná fotografie nebo video, které jsou počítačově upraveny v grafickém editoru a výsledkem je hezčí obrázek, napříkad s novou budovou nebo zařízenou místností.

 

5

Stránka nemovitosti

Pro své zakázky vytvářím vlastní webové stránky nemovitosti. Je to prezentace dané nemovitosti se vším všudy. Na vlastní adrese najde klient veškeré informace, včetně mapy, fotek, videoprohlídky, atd.

6

Katalog nemovitosti

Jedna z dalších služeb je katalog nemovitosti. Je to elektronická složka s informacemi o nemovitosti, navíc doplněná o list vlastnictví, průkaz energetické náročnosti budovy, návrh rezervační smlouvy, kalkulačku možného financování a celého průběhu obchodu. Katalog posílám klientům při prohlídce a oni pak doma mají možnost si nemovitost znovu prohlédnout.

7

3D půdorys

Samozřejmostí u každé zakázky je 3D půdorys nemovitosti. Je to velmi důležitý nástroj pro pochopení a získání představy prostoru dané nemovitosti. 

8

3D sken nemovitosti

Jeden z nejmodernějších způsobů prezentace vaší nemovitosti je 3D sken. Je to možnost, jak ukázat kompletně celou nemovitost od A do Z. Stačí kliknout a můžete se jednoduchým způsobem po nemovitosti projít a podívat se do každé místnosti.

9

Inzerce

Aby se nemovitost ukázala co nejvíce lidem, je důležitá inzerce. A proto ji inzerujeme na opravdu mnoha inzertních serverech. 

10

Facebook

Samozřejmostí je prezentace nemovitosti na Facebooku, včetně placené inzerce. Tento způsob propagace má obrovský dosah a zaujme i lidi, kteří třeba zrovna nemovitost nehledají.

11

Placená reklama na Facebooku

Díky placené reklamě na Facebooku a Instagramu je dosah a návštěvnost stránek mnohem větší. 

12

Tik Tok

Sociální sítě vládnou světu, takže jsem i na Tik Toku, kde připravuji videoupoutávky. Tato krátká videa informují fanoušky o připravované zakázce už cca týden před jejím zveřejněním. Zobrazí se na Tik Toku, sdílí se na Instagram a na Facebook.

13

Instagram

Další ze sociálních sítí, kde prezentuji sebe a svojí práci, je Instagram. I v této aplikaci se objeví vaše nemovitost po tom, co zajistím reklamu prostřednictvím Facebooku. 

14

You Tube

Pro propagaci zakázky využívám i svůj YouTube kanál, protože YouTube je jeden z nejpoužívanějších vyhledávačů na internetu a jeho návštěvnost dosahuje astronomických čísel. Kromě všech videoprohlídek zde najdete i mé rozhovory, zajímavá videa a mé přednášky.

15

Reklama v rádiu

Naším cílem je oslovit co největší množství lidí a proto se reklama vaší nemovitosti objeví v celoplošném rádiu.

16

Televize

Nejvíce lidí můžeme oslovit prostřednictvím televize a můžeme jim nabídnout i vaši nemovitost. Jsme jediná realitní kancelář, která má vlastní televizní pořad. Jmenuje se Televizní magazín, vysílá se v televizi Prima a uvádí ho herečka Alice Bendová. 

17

Aukce

V případě, že se podaří zajistit více zájemců, jediným způsobem, jak rozhodnout spravedlivě mezi zájemci, je uspořádání aukce. Pro prodávající je tento způsob rozhodování velmi oblíbený a navíc pomůže majiteli získat nejvyšší možnou cenu. 

18

Další služby

Možnost vypracování Průkazu energetické náročnosti budov (PENB)

Možnost vypracování Znaleckého posudku a Daňového přiznání

Zpracování odhadu tržní ceny nemovitosti pro dědické řízení.

Zdarma a nezávazný scoring financování (zjištění stavu vašeho možného financování)

Financování pořízení nemovitosti hypotékou nebo půjčkou

Pojištění nemovitosti

Prodáno

Všechny nemovitosti

Mapa prodaných nemovitostí

Reference

 • “"Vše proběhlo na 1" ”
  Martin Bláha - koupě domu
 • “"Pan Musil je profesionál na svém miste. Byli jsme moc spokojení, všechno proběhlo tak jak mělo."   ”
  Miroslav Zalovič - prodej domu
 • “"Pan Musil nás celým obchodem provázel jako profesionál. Spolupráce s ním byla velmi efektivní, příjemná a v každém momentu odpovídala potřebám města Chodov. Transakce proběhla přesně podle stanovených pravidel a domluveného postupu. Velmi děkuji za tento profesionální, lidský a efektivní přístup. Patrik Pizinger, starosta" ”
  Město Chodov - koupě penzionu
 • “"Věcný, rychlý, spolehlivý. Děkuji za spolupráci. S pozdravem Barnáš"”
  B a R, s.r.o. - prodej penzionu
 • “"Pan Musil je velmi pohotový, vše vždy včas připraví a informuje o potřebných krocích. Při koupi další nemovitosti bych si ho opět vybrala. Moc děkuji za spolupráci. KL"  ”
  Kamila Lohrová - koupě bytu
 • “"Panu Musilovi chceme ještě jednou poděkovat. Byli jsme moc spokojeni."”
  Václava Bohó - prodej bytu
 • “"Pan Musil od začátku vycházel vstříc mým požadavkům, ihned odpovídal na zprávy a reagoval."  ”
  Zlata Franková - koupě bytu
 • “"Obchod proběhl skvěle, poděkování za opravdu profesionální jednání. Doporučuji!"   ”
  Simona Aiznerová - prodej bytu
 • “"Těším se na další spolupráci. Oceňuji profesionalitu a přátelské jednání. Celá transakce proběhla svižně a dokonale, bezvadná práce. Děkuji."  ”
  Jiří Kovácsik - prodej bytu
 • “"Rychlé, korektní, milé jednání. Děkuji. Iva Čerňanská"”
  Iva Čerňanská - koupě bytu
Všechny reference

Stránky nemovitostí

Celá nabídka

Nejnovější články

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

O mně

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, také pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Díky svému přístupu, svým pracovním způsobům a výsledkům, patřím v současné době mezi velmi úspěšné makléře a to nejen v rámci naši společnosti, ale v rámci celé republiky. Získal jsem několikrát tituly Makléř pobočky, Makléř regionu, ale i Makléř republiky, a v soutěži Realiťák roku jsem v roce 2021 získal ocenění nejen Realiťák okresu, Realiťák kraje, ale i Realiťák roku s 2. místem v celkovém pořadí v republice. Za rok 2022 jsem se stal nejúspěšnějším makléřem společnosti M&M reality v celé České republice. Zúčastňuji se různých konferencí, přednáším a točím rozhovory. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary

5
roky zkušeností v oboru
320 +
klientů
173
realizovaných transakcí

ZVU VÁS

Dříve než se rozhodnete prodávat, zvu Vás na kávu a konzultaci zdarma.

JDU S DOBOU

Pro prodej za co nejvyšší cenu používám moderní nástroje, špičkové služby a osobní přístup ke každému klientovi.

VYZNÁM SE

Tam kde pracuji, tam se i vyznám. Bydlím tu, znám to tu, mám to zde rád.

Život makléře

08-23

4.9.2023 - Velmi úspěšný měsíc srpen

-----------------------------------------

 

27.8.2023 - Můj rozhovor pro Tak se UKAŽ

---------------------------------------------

 

tym_2023a

20.7.2023 - Můj tým 

-------------------------------------------------------

 

2.4.2023 - Můj nový tým

----------------------------------------------

 

1.3.2023 - Nejúspěšnější makléř celé republiky za únor 2023

------------------------------------------------------------------

 

8.-13.2.2023 - Vyhlášení Nejúspěšnějším makléřem M&M reality a odměna za 1.místo

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

2022-1-misto-kraj 2022-top30

6.2.2023 - Certifikát Realiťák roku 2022 - TOP30 a 1.místo Karlovarský kraj

--------------------------------------------------------------------------------

 

 26.1.2023 - Celeorepubliková konference M&M reality - vyhodnocení uplynulého roku

---------------------------------------------------------------------------

 

pridat_nadpis_9 ohlednuti_2022

5.1.2023 - Ohlédnutí za rokem 2023

------------------------------------------------------------

 

webinar

3.11.2022 - Můj první webinář se zakladatelem Institutu Chytrý makléř Tomášem Kučerou

---------------------------------------------------------------------------------------

 

22-11

2.12.2022 - Čtvrtý měsíc za sebou jsem v celkovém pořadí nejúspěšnější makléř letošního roku.

----------------------------------------------------------------------------------------------

 

2.11.2022 - Už potřetí za sebou jsem nejúspěšnější makléř v republice

---------------------------------------------------------------------------------

 

19.10.2022 - Přednáška pro Ředitelství Plzeňského kraje

-----------------------------------------------------------------------

 

302552777_10220060621335228_1504492950344958701_n 305770332_10220060612174999_3434111646269773022_n 306082956_1729623820744604_2695193275980144829_n 306464951_10220060612295002_4664662414741431224_n

10.9.2022 - Přednášel jsem na živém setkání účastníků programu Milionový makléř

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 

0822

3.9.2022 - Po úspěšném srpnu jsem obsadil 1.místo v republice

---------------------------------------------------------------------------

 

dsc_3200b

22.8.2022 - Oblastní porada a vyhlášení nejúspěšnějších makléřů

---------------------------------------------------------------------------

 

293666968_3322680494671774_4726436325758484771_n

19.7.2022 - Průběžné výsledky soutěže Realiťák roku 2022

--------------------------------------------------------------------

 

 

21.6.2022 - Online setkání s porotou Realiťák roku

-------------------------------------------------------------

 

5_let_u_firmy

12.6.2022 - 5.výročí u M&M realit

-------------------------------------------

 

3.6.2022 - Výsledek v Poháru 2022 - 4. v republice, jediný z regionu v TOP20

-------------------------------------------------------------------------------

 

 

Úspěšný květen 2022

----------------------------------------------------------

 

Po 4 letech a 9,5 měsících jsem se stal nejúspěšnější makléř pobočky Karlovy Vary.

_____________________________________________________________________

 

 

Velmi úspěšný březen 2022

___________________________________________

 

 

16.3.2022 - Poskytl jsem rozhovor pro magazín E15.cz

___________________________________________

 

3.3.2022 - Makléř měsíce únor 2022 pobočka Karlovy Vary

__________________________________________________

 

2.2.2022 - Makléř měsíce leden 2022 pobočka Karlovy Vary

______________________________________________

 

24.1.2022 - Vyhlášení výsledků soutěže Realiťák roku 2021

______________________________________________

 

6.1.2022 - TOP 20 M&M reality (umístění v celé republice za rok2021)

_________________________________________________________

 

6.1.2022 - Makléř roku 2021 za pobočku karlovy Vary

__________________________________________

 

23.12.2021 - Rozhovor Tváří v tvář s Borisem Musilem

__________________________________________

 

3.12.2021 - Představení finalistů 4.ročníku projektu Realiťák roku 2021

______________________________________________

 

 

1.10.2021 - Zařazení mezi semifinalisty 4.ročníku Reliťák roku 2021

______________________________________________

 

pridat_nadpis

3.10.2021 - Nejlepší makléř regionu 10/2021

________________________________

 

boris_musil

2.10.2021 - Nejúspěšnější makléř pobočky Karlovy Vary

____________________________________ 

 

rijen_2021

31.10.2021 - Dosažen rekord v počtu rezervovaných nemovitostí za měsíc

___________________________________

 

momentky_z_rozhovoru_odborne_poroty_projektu_se_semifinalisty_-_zoom_prostredi

6.10.2021 - Setkání semifinalistů Realiťák roku 2021 s celou odbornou porotou

____________________________________

 

 

 

 

20.8.2021 - Speciální porada - vyhodnocení roku 2020 a 1.pololetí 2021

______________________________________

 

18.8.2021 - On-line setkání s porotou Realiťák roku

_____________________________________

 

17.8.2021 - Rozšířil jsem svůj tým

_____________________________________

 

11.8.2021 - Objevil jsem se v MF iDnes

___________________________________________

 

30.6.2021 - Rozhovor pro Reliťáka roku 

__________________________________________

 

 

12.-19.6.2021 - Týdenní pobyt v Řecku na ostrově Lefkada - odměna v soutěži

_______________________________________________

1.6.2021 - Nejúspěšnější makléř za 7/2020 pobočky Karlovy Vary

____________________________________

 

17.2.2021 - Premiéra rozhovoru pro Realitní týden

____________________________________ 

 

prednaska_fb

10.2.2021 - Vstup v on-line přednášce o reklamě na FB

__________________________________________ 

 

 realitni_tyden 

3.2.2021 - Natáčení rozhovoru pro Realitní Týden

____________________________________

certifikat_realitak_2020

3.2.2021 - Převzal jsem z rukou poroty certifikát Realiťák roku 2020 pro Karlovarský kraj

_______________________________________________________

 

21-1-27--MF_Dnes

27.1.2021 - Zveřejnění výsledků Realiťák roku 2020 pro Karlovarský kraj v MF Dnes

_______________________________________

 

21-1-19--sin_slavy

19.1.2021 - Převzal jsem certifikát člena Síně slávy

_____________________________

 

21-1-16-realitak

16.1.2021 - Slavností vyhlášení výsledku Realiťák roku 2020 v přímém přenosu

________________________________________________

 

2020

15.1.2021 - Zhodnocení uplynulého roku 2020

________________________________

 

top_12-20 top_12-20b

5.1.2021 - Vyhlášení výsledků za rok 2020 - 14.místo v republice, 1.místo v regionu

_________________________________________________

 

20-12-12--realitak

12.12.2020 - Představení soutěžících v Realiťák roku 2020

_____________________________________

 

20-11-4--nej_makler

4.11.2020 - Vyhlášení - Neúspěšnější makléř republiky za říjen 2020

______________________________________

 

20-10-7--on-line

7.10.2020 - On-line vzdělávání

____________________

 

 

 20-9-3-tomas_kucera 20-9-4--hanka_petrzilkova 20-9-4--hanka_prochazkova 20-9-4--ivan_a_honza 20-9-4--vaclav_krajnak 20-9-4--zdenek_molcar mim-zive-090-scaled 

3.-4.9.2020 - Živé setkání programu Milionový makléř 2020 v Praze, focení s přáteli - velmi úspěšnými realitními makléři

___________________________________

 

muj_novy_tym

 5.8.2020 - Přijal jsem do svého týmu nové kolegy

_______________________________

 

nej_07-20

1.8.2020 - Nejúspěšnější makléř za 7/2020 pobočky Karlovy Vary

____________________________________

 

20-8-1--realitak

1.8.2020 - Jsem lídr Karlovarského kraje v soutěži Realiťák roku 2020

______________________________________

 

IMG_20200728_111744

28.7.2020 - Odměna pro neúspěšnějšího makléře I.pololetí

____________________________

 

nmm_05-20  

1.6.2020 - Nejúspěšnější makléř za 5/2020 pobočky Karlovy Vary

_________________________________

 

pojistka

1.4.2020 - Pojištění odpovědnosti realitního zprostředkovatele

_________________________________

 

1.4.2020 - Nejúspěšnější makléř za 3/2020 pobočky Karlovy Vary

_________________________________

 

1.3.2020 - Nejúspěšnější makléř za 2/2020 pobočky Karlovy Vary

__________________________________

 

 

20-02-21--kvartalni_porada_ba-ba IMG_20200221_162009

21.2.2020 - Kvartální porada - Vyhodnocení roku 2019

___________________________________

 

20-2-17--skoleni_marketing

17.2.2020 - Absolvování odborného školení Marketing realitního makléře

________________________________________

 

viber_image_2020-02-12_19-45-58

12.2.2020 - Společná večeře a turnaj v bowlingu

_____________________________

 

1.2.2020 - Nejúspěšnější makléř za 1/2020 pobočky Karlovy Vary

____________________________

 

 

30.1.2020 - Rozhovor s Tomášem Kučerou pro televizi Chytrý makléř

___________________________________________

 

200123-jachymov

23.1.2020 - Společná večeře v Jáchymově a lyžování

________________________________

 

86651970_2711092482341485_4856163330806513664_o

21.1.2020 - Republikový seminář Praha

_______________________

 

20-1-13-Prednaska_na_FB_v_Chebu

13.1.2020 - Přednáška na téma Facebook na Chebské pobočce

_____________________________

 

nejlepsi_makler

1.1.2020 - Nejúspěšnější makléř za 12/2019 pobočka Karlovy Vary

____________________________________

 

1.12.2019 - Nejúspěšnější makléř za 11/2019 pobočka Karlovy Vary

___________________________________

 

1.10.2019 - Nejúspěšnější makléř za 9/2019 pobočka Karlovy Vary

__________________________________

 

1.9.2019 - Nejúspěšnější makléř za 8/2019 pobočka Karlovy Vary

__________________________________

 

 

19-8-21-Mise_novy_domov

21.8.2019 - S Terezou Pergnerovou při natáčení jednoho dílu Mise nový domov

________________________________________

 

1.8.2019 - Nejúspěšnější makléř za 7/2019 pobočka Karlovy Vary

________________________________________

 

 

19-5-7--Milionovy_makler_I19-5-7--milionovy_makler_2

6.-7.5.2019 - Společné dvoudenní setkání v rámci programu Milionový makléř

__________________________________________

 

19-4-17--Kvartalni_poradamotokary

17.4.2019 - Kvartální porada + závod v motokárách

_______________________________

 

img_0303

19.1.2019 - Předání poukazu Každý den do Dubaje výherci.

_______________________________

 

19-1-24-kv-porada_luzec

24.1.2019 - Kvartální porada na zámku Lužec

________________________

 

cimg2440

9.11.2018 - Společná večeře spojená s kurzem vaření s šéfkuchařem

_____________________________

 

18-11-8--skoleni_pravo_iii

8.11.2018 - Školení Právo III

___________________

 

18-10-17--chytry_makler

17.10.2018 - První seznámení / školení s vzdělávacím systémem Chytrý makléř

_______________________________________

 

18-9-13--skoleni_vykupy

13.9.2018 - Školení Výkupy I

__________________

 

18-7-18--Turnaj_v_motokarach_a_spolecna_vecere

18.7.2018 - Turnaj v motokárách a společná večeře

_____________________________

 

mff2

4.7.2018 - Infostánek u Mezinárodního filmového festivalu

_________________________________

 

18-4-5--6--skoleni

6.4.2018 - Školení a získání certifikátu makléř specialista

__________________________________

 

dsc_0196

25.1.2018 - Kvartální porada - Přednáška na Prezentace nemovitostí na sociálních sítích

____________________________________________

Kontakt

 

Pokud potřebujete, rád Vám poradím nebo pomohu. Stačí se ozvat. Můžete mi zavolat, napsat, ale rád Vás poznám osobně. Můžeme se sejít v mojí kanceláři nebo u vás doma. Dáme si třeba kávu a probereme vše s čím potřebujete pomoci. 

Kontaktní formulář


Západní 41, 360 01 Karlovy Vary

E-book

Jste rozhodnuti prodat si svoji nemovitost sami? Víte, jaká se zde skrývají úskalí? Na co je potřeba se připravit, co zajistit, co a jak to udělat? Víte, kde sehnat smlouvy, jak zařídit vklad na katastru a jak třeba nepřijít o peníze?

Tak o tomhle všem je můj nový ebook. Stačí jen zadat email a dostanete odkaz pro stažení.

 

Jak nejlépe prodat nemovitost bez realitky.

zpracováním osobních údajů

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení