Byt 3+kk+G, Karlovy Vary, Nejdlova

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Hezký, nový, čistý, slunný a velký. A navíc s balkonem a garáží.

To jsou hlavní bonusy bytu, který se nachází ve velmi vyhledávané lokalitě v Nejdlově ulici v Karlových Varech-Staré Roli.

 Byt 3+kk je v družstevním vlastnictví a je ve druhém patře v novostavbě panelového domu z roku 2006. Velkou výhodou je, že byt je kompletně splacen (anuita), takže se už platí jen nájem a elektřina.

Byt má centrální chodbu, z které je možné se dostat do jednotlivých místností. V obrovském obývacím pokoji je i prostor pro kvalitní kuchyňskou linku a je zde možnost příjemného posezení na velikém balkonu (6 m2).

Kromě obývacího pokoje tu jsou další dva pokoje, koupelna s vanou a záchod. 

Samožřejmostí jsou nové podlahy, plastová okna se žaluziemi a dveře s obložkami. 

K prostornému bytu o velikosti 76 m2 patří sklepní kóje a garáž (15 m2) s vraty na dálkové ovládání.

Dům má výtah, je čistý a pečlivě udržovaný, a je zde k dispozici ještě kočárkárna a sušárna.

Před domem je dostatek parkovacích míst a v okolí je veškerá občanská vybavenost s vynikající dostupností do centra Karlových Varů.

Jestli hledáte hezké a příjemné bydlení, přijďte se podívat a nechte se okouzlit tímto krásným bytem.

 

cena:

3.900.000,- Kč

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, ale také pracuji a inzeruji na sociálních sítích... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář