Byt 3+1,Karlovy Vary, Východní

 

 

 

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji byt 3+1 v osobním vlastnictví o celkové ploše 63 m2,
který se nachází ve Východní ulici, vyhledávané čtvrti v Karlových Varech Drahovicích.

V bytě je zděné jádro a společně s ním prošla rekonstrukcí koupelna a kuchyň, jinak je byt v původním stavu. Byt je světlý, velmi dobře dispozičně řešený a velkou výhodou je prostorná lodžie.

V okolí domu je dostatek parkovacích míst a nachází se zde veškerá občanská vybavenost: hned vedle domu je mateřská škola a dětské hřiště, je zde základní škola, gymnázium, lékaři, lékárna, pošta, Penny market a Billa. Kousek od domu se nachází zastávka městské hromadné dopravy.

Pokud Vás byt zaujal a chcete si vybudovat bydlení dle Vašich vysněných představ, domluvte si prohlídku s makléřem a přijďte se přesvědčit, že je to to, co hledáte.

 

cena:

1.995.000,-Kč

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Půdorys

pudorys1

 

pudory2

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na většinu svých zakázek využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, tisknu katalogy, standardem je půdorys nemovitosti, ale také pracuji a inzeruji na sociálních sítích... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář