Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 3+1, Karlovy Vary, Vrchlického

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Hezký, velký, po kompletní rekonstrukci, a na krásném a klidném místě.

To je byt, který vám dnes chci představit. 

Byt se nachází v úžasné lokalitě horních Drahovic, jedné z nejoblíbenějších čtvrtí Karlových Varů. Ulice Vrchlického je o dvě ulice nad Karlovaskou krajskou nemocnicí a je plná krásných vil ze třicátých let minulého století.

Tento byt se nachází v prvním patře novějšího cihlového domu. Byt byl původně o dispozici 3+1, ale zbouráním nenosné příčky vznikl obrovský a velmi prostorný byt 2+1 (možno obnovit zpět na 3+1). Celková plocha bytu je 70 m2, vytápěná plocha je 68 m2. Díky spojení dvou místností je zde krásný obývací pokoj, který nadchne každého. Pokoj má jedno okno na jih a balkon na východ, takže je i velmi světlý a teplý. Další pokoj je ložnice, která je směrována na sever.

Už v předsíni zjistíte, že byt prošel kompletní rekonstrukcí. V koupelně najdete hezký sprchový kout, závěsné WC, skříňku s umyvadlem a otopný žebřík.

Kuchyň je vybavena moderní kuchyňskou linkou s plynovou varnou deskou, rohovým dřezem, myčkou nádobí, pračkou, troubou a mikrovlnkou. 

Celý byt je velmi příjemný a dýchne na vás svojí krásnou atmosférou. Ideální pro velmi příjemné a klidné bydlení nebo pro investici.

 

Cena:

2.840.000,-Kč

v elektronické aukci prodáno za 

3.155.000,-Kč

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář