Byt 3+1, Karlovy Vary, Úvalská

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Rád bych vám představil byt o dispozici 3+1, který se nachází ve zvýšeném přízemí ve vyhledávané části Karlových Varů, v  Drahovicích.

Celková plocha je 83 m2, z toho je 80 m2 byt a 3 m2 má sklep. Velký obývací pokoj (20 m2), pracovna (20 m2), ložnice (16 m2), velká kuchyň s jídelním koutem, prostorná předsíň a koupelna se sprchovým koutem nabízejí dostatek prostoru i pro početnou rodinu.

Byt prošel rozsáhlou rekonstrukcí a obrovským bonusem je, že se prodává kompletně zařízený, t.j. včetně veškerého nábytku, koberců a spotřebičů. Stačí si přivézt osobní věci a můžete bydlet.

Dům je čistý a udržovaný, s novým výtahem a zadním vchodem se dostanete na prostorný dvůr, kde se nachází dětské hřiště.

V okolí domu najdete vše, co potřebujete k plnohodnotnému životu. Dostatek parkovacích míst, 5 minut chůze je na zastávku MHD, k základní, ale i mateřské škole, a kousek dál jsou dva velké supermakety.

Byt je slunný, na hezkém místě, dobře dostupný, ve velmi dobrém stavu a kompletně vybavený. Ideální kombinace pro toho, kdo chce hezky, dobře a rychle bydlet.

 

cena:

2.650.000,-Kč

 

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, ale také pracuji a inzeruji na sociálních sítích... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář