Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 3+1, Karlovy Vary, Stará Kysibelská

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Celková plocha 83 m2 = podlahová plocha 80 m2 + sklep 3 m2

Popis nemovitosti

Toužíte bydlet v krásném a prostorném bytě po rekonstrukci?

Tak právě pro Vás je naše nabídka slunného bytu 3+1 s lodžií v oblíbené lokalitě Karlových Varů – Drahovicích.

Byt se nachází ve druhém patře panelového domu a je velmi zajímavě dispozičně řešen. Prostorná předsíň s velkým úložným koutem, velká kuchyň s jídelním koutem, tři pokoje (jeden s lodžií), koupelna s rohovou hydromasážní vanou. To vše nabízí novému majiteli obrovský prostor a příjemné bydlení. 

Součástí prodeje je i sklepní koje. Dům je klidný, čistý, udržovaný, a má nový výtah, střechu i rozvody. Parkovat je možné na přilehlém parkovišti nebo kdekoliv okolo domu.

Poloha domu nabízí velmi pohodlné bydlení s veškerou občanskou vybaveností. V blízkosti je škola, školka, obchodní centrum, zastávka MHD, a v dosahu je nemocnice, lázeňské lesy, služby a další.

Líbí se vám byt? Tak neváhejte a objednejte si prohlídku.

Doporučujeme si domluvit prohlídku tohoto úžasného bytu. 

 

cena:

2.199.000,-Kč

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář