Byt 3+1, Karlovy Vary, Jugoslávská 16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Hledáte hezký byt v centru Karlových Varů? Byt, který by byl po kompletní rekonstrukci a navíc se zajímavým výhledem?

Tak jeden takový zrovna mám!

Byt je o dispozici 3+1, má plochu 106 m2, a nachází se přímo na křižovatce ulic Jugoslávská a Varšavská, v samotném centru Karlových Varů. 

Domovním průchodem se dostanete k hlavním domovním dveřím a novým výtahem vyjedete do 4.patra, kde se nachází byt. Menší předsíní projdete do hlavní bytové chodby, z které jsou vstupy do jednotlivých místností. 

Na pravé straně chodby je kuchyň, která prošla kompletní rekonstrukcí. Od nových rozvodů, až po novou kuchyňskou linku (Nolte), která je vybavena varnou deskou, elektrickou troubou, myčkou nádobí (vše Whirlpool) a digestoří (Guzzanti). Dále je zde lednice (Liebherr) a jídelní stůl s židlemi.

Kompletní rekonstrukcí prošla také koupelna, kde je vana se zástěnou, záchod, umyvadlo, koupelnový nábytek a kvalitní podhledová svítidla, takže místnost je příjemně světlá. 

Ve dvou menších pokojích (pracovna a ložnice) se nachází pár kusů nábytku, které jsou také součástí prodeje. V bytě se také nachází malý balkon, který je orientován do vnitrobloku a je sevřený dvěmi sousedními domy.

Nespornou dominantou celého bytu je ale obrovský obývací pokoj. Má tvar kruhové výseče - jedná se o roh domu. Tento pokoj má nádherný výhled na Městskou tržnici, s nástupištěm MHD v popředí a siluetou sídliště Růžový vrch v pozadí.

Dům byl postaven cca v roce 1910 a byt prošel kompletní nákladnou rekonstrukcí v roce 2015. Nové rozvody elektřiny, vody, nové podlahy (v obývacím pokoji a kuchyni je vinylová, v koupelně dlažba, v pokojích koberce a chodbě PVC).

K bytu dále náleží sklep o ploše 6 m2. Parkování je možné buď na ulici, nebo je možné využít parkoviště na dvoře (nejedná se o vlastní parkovací místo). 

Byt je velký, prostorný, po kompletní rekonstrukci a na krásném místě. Ideální pro vaše spokojené bydlení nebo skvělou investici.

 

cena:

4.000.000,- Kč

 

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, ale také pracuji a inzeruji na sociálních sítích... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář