Byt 3+1, Dalovice, Na Výsluní

 

Celková plocha 105 m2 = byt s lodžií 82 m2 + garáž 21 m2 + sklep 2 m2

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji byt o dispozici 3+1, který se nachází ve druhém patře panelového domu, naprosto klidné lokalitě okrajové části obce Dalovice, které jsou v těsném sousedství lázeňského města Karlovy Vary, přibližně tři kilometry od jeho centra. Součástí prodeje je i garáž, která se nachází pod domem.

Byt prošel kompletní rekonstrukcí: koupelna s vanou a sprchovým koutem, záchod s vlastním umyvadlem, kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči, rozvody elektřiny, interiérové dveře s obložkami, plastová okna, podlaha je vylitá a srovnaná anhydritem, na kterém je položeno velmi kvalitní PVC, stropy snížené sádrokartonem, zateplené 12 cm vaty a osazené podhledovými svítidly, atd.

U bytu byla změněna dispozice, kdy přepažením největší místnosti vznikla ložnice a prostorná šatna. Díky tomu, že byt je krajní, mají obě místnosti vlastní okno. V případě potřeby může z šatny vzniknout plnohodnotná obytná místnost, nebo je možné zrušit příčku a uvést pokoj do původního stavu.

Zařízení bytu bylo řešeno velmi citlivě s ohledem na fukčnost a rekonstrukční práce byly provedeny s použitím moderních kvalitních materiálů. 

Velkým bonusem tohoto úžasného bytu je prostorná garáž, která osazena sekčními vraty na dálkové ovládání, a kde je udělaný nový rozvod elektřiny.

Dalším bonusem je rekonstruovaná lodžie, která je vybavena posuvnou skleněnou stěnou, a která má úžasný výhled do přilehlého sadu.

Dům je udržovaný a nabízí využití dalších společných prostor, jako je sušárna, bývalá prádelna a kolárna. Má samostatnou plynovou kotelnu, která všechny byty zásobuje teplem a teplou vodou.

Byt nabízí velmi příjemné bydlení bez dalších investic a s možností okamžitého nastěhování.

 

cena:

2.850.000,- Kč

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Kontaktní formulář