Byt 2+kk, Karlovy Vary, Rohová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Hledáte hezký byt, po kompletní rekonstukci, a v cihlovém domě?

Jeden mám zrovna v nabídce.

Byt se nachází ve třetím patře cihlového domu v Karlových Varech - Staré Roli, v Rohové ulici, v bloku domů zvaných Sachrův dvůr (Sachrák). Ve vnitrobloku je prostorný dvůr s dětským hřištěm a možností parkování. V současné době probíhá v domě jednání o výstavbě výtahu.

Byt prošel rozsáhlou/kompletní rekonstrukcí - byly postaveny nové příčky a stropy, vybudovala se koupelna a kuchyň, jsou zde nové rozvody elektřiny, vody a plynu, nové podlahy, dveře a omítky. 

 Ze vstupní předsíně je možné vstoupit do obývacího pokoje, který je propojený kuchyní s moderní kuchyňskou linkou. Za obývákem je druhý pokoj - ložnice. Z předsíně se dále dostanete do koupelny, technické místnosti a zasklené lodžie, která je součástí bytu.

Byt je vytápěný plynovými kamny (vafkami), které jsou umístěny v obývacím pokoji, a teplou vodu vyrábí bojler, který je v technické místnosti. Všechna okna bytu jsou směrována na jih, takže byt je slunný a teplý.

Byt je v perfektním stavu a je ideální jak pro bydlení, tak na investici.

 

Cena:

1.990.000,-Kč

 

 

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, ale také pracuji a inzeruji na sociálních sítích... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář