Byt 2+1, Sokolov, Švabinského

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji byt v původním stavu o dispozici 2+1, který se nachází ve zvýšeném přízemí udržovaného panelového domu ve Švabinského ulici v Sokolově.

Celková plocha bytu je 62 m2, z toho 60 m2 má samotný byt a k němu náleží 2 m2 sklepní kóje.

Tím, že se byt nachází ve zvýšeném přízemí a zadním vchodem do domu je možné využít výtah, je byt vhodný pro starší nebo i tělesně postižené lidi.

Byt je v původním stavu. V obytných místnostech jsou starší dřevěné parkety, ve zbytku bytu je položeno staré PVC. Původní umakartové jádro se starou vanou a umyvadlem nenabízí žádný komfort a stará kuchyňská linka, která je sice funkční, by už potřebovala vyměnit. 

Přesto všechno je byt úžasný. Je na skvělém místě, (všude blízko, veškerá občanská vybavenost v místě), snadno přístupný, prostorný a hlavně je připravený pro nového majitele, který si ho upraví přesně podle svých představ. A navíc za skvělou cenu!

 

Cena:

890.000,-Kč

 

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na většinu svých zakázek využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, tisknu katalogy, standardem je půdorys nemovitosti, ale také pracuji a inzeruji na sociálních sítích... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář