Byt 2+1, Ostrov, S.K.Neumanna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji úžasný byt 2+1, který se nachází v ulici S.K.Neumanna v Ostrově.

Byt ve zvýšeném přízemí prošel kompletní rekonstrukcí: nové podlahy, nové rozvody, okna, snížené stropy s podhledovými svítidly, dveře s obložkami, nová koupelna a WC, a kuchyň s nádhernou kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči (myčkou, troubou a lednicí).

Prostorná předsíň, ložnice, velký obývací pokoj, koupelna s WC, a velmi útulná kuchyň, to vše působí na člověka velmi příjemně. Byt je velmi světlý a nabízí dostatek prostoru jak pro starší, tak pro mladší obyvatele. 

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost: základní škola,mateřská škola, obchod, dětské hřiště, a kousek dál i nemocnice a supermarket.

Jestli hledáte úžasný byt bez dalších investic, neváhejte a objednejte si prohlídku. 

 

cena:

1.690.000,-Kč

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Půdorys

pudorys1

 

pudorys2

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na většinu svých zakázek využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, tisknu katalogy, standardem je půdorys nemovitosti, ale také pracuji a inzeruji na sociálních sítích... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář