Byt 2+1, Karlovy Vary, Vodárenská

 

Celková plocha 71 m2 = byt 47,1 m2 + menší sklep 8,7 m2 + větší sklep 15,2m2

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji velmi útulný byt 2+1, který se nachází ve zvýšeném přízemí staršího cihlového domu v Karlových Varech - Růžovém vrchu, ve Vodárenské ulici.

Byt je sice v původním stavu, ale v průběhu let zde došlo k několika rekonstrukcím. Jsou zde plastová okna, lehkou rekonstrukcí prošla kdysi koupelna a v obytných místnostech je položena plovoucí podlaha.

Určitě vás zaujme skvělá dispozice bytu. Velký obývací pokoj, útulná ložnice a prostorná kuchyň s velkým jídelním koutem, to vše nabízí dostatek prostoru pro méně početnou rodinu. 

Součástí prodeje jsou i dva prostorné sklepy. Ten menší má 8,7 m2, ten druhý má 15,2 m2 a má stejný půdorys jako kuchyň. Dá se využít pro běžné uložení věcí, ale pokud by se obnovil samostatný vchod ze zahrady, dá se využít i jako kancelář nebo dílna. Dále je možné používat zahradu za domem, která přímo vybízí k velmi příjemnému posezení nebo třeba jen k věšení prádla.

Byt je velmi světlý a opravdu velmi útulný. Od prvního okamžiku se zde cítíte velmi dobře. A to je důvod, proč byste tuto nabídku neměli jen tak přejít. Pokud zvažujete o změně bydlení, rozhodně doporučuji prohlídku. Neváhejte a zavolejte mi.

 

Cena:

1.690.000,- Kč

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Kontaktní formulář