Byt 2+1, Karlovy Vary, Vítězná

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Celková plocha 71 m2 = 69 m2 byt, 2 m2 sklep. Navíc balkon 5,5 m2

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji byt o dispozici 2+1, který se nachází ve druhém patře v udržovaném panelovém domě, na ulici Vítězná v dolních Drahovicích v Karlových Varech.

Byt prošel částečnou rekonstrukcí, kdy se vyměnila okna, dveře, v obytných místnostech se opravily parkety, a koupelna se obložila keramickými obklady. Jinak je byt v původním, ale velmi hezkém a udržovaném stavu.

Hlavními přednostmi bytu je orientace na jihovýchod (byt je světlý a teplý), úžasný balkon přes dvě místnosti, a naprosto klidná lokalita.

V domě jsou dva výtahy (osobní a nákladní) a parkovat je možné před domem (Vítězná ulice), ale i za domem (Mattoniho nábřeží), kam je přístup přes suterén domu.

V blízkosti domu se nachází veškerá občanská vybavenost: 3 supermarkety (Lidl, Penny Market a Billa), základní a mateřská škola, pošta i zastávka autobusu.

Byt je oázou klidu a pohody, a pokud hledáte nový krásný domov, čeká přesně na vás.

 

cena:

1.950.000,- Kč

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na většinu svých zakázek využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, tisknu katalogy, standardem je půdorys nemovitosti, ale také pracuji a inzeruji na sociálních sítích... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář